• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

N d a r j a.

dangerous

Antarë i Respektuar
Po kërkoja diçka tjetër po kur dëgjova këtë këngë mendova ta hap si Temë.


Kush nuk e perjetojë një ndarje nga dashuria dhe vitet ikin dhe e kujtojmë.

Po si e keni përjetuar ju anëtarët e fv, ndarjen.
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Me pelqen konsesusi ne nje cift kur dicka mbaron ska perse te mbahet me zor .Mjafton qe ne fund te gjithckaje te egzistoj respekti.😉
.
Po në shumicen e rasteve në Shqipëri kjo sikur nuk shkon, ndersa në boten perendimore mundohen të shpëtojnë çfarë ka mbetur më pas.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ka ndarje e ndarje .....dhe miqesisht te ndahesh ...ndarja dhemb dhe don nje kohe te qetesohet cdo gje
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Kur u ndava me @NGU ishte e veshtire se kishim 5 muaj bashke ke tema e cifteve. Ditet e para vetem qaja dhe degjoja kengen Fotografia te Bleros. Nja 1 muaj kam vuajtur shume por me pas e kalova. Me ciftimin e dyte me @Endrra nuk e ndjeva shume ndarjen drejte me thene sepse na ciftuan ne ditet kur une isha me ato ( me punet e mija se mos keqkuptohemi) dhe nuk isha aktiv ketu.
Urime per emisionin dhe anonim ju lutem se me tall fshati.
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Kur u ndava me @NGU ishte e veshtire se kishim 5 muaj bashke ke tema e cifteve. Ditet e para vetem qaja dhe degjoja kengen Fotografia te Bleros. Nja 1 muaj kam vuajtur shume por me pas e kalova. Me ciftimin e dyte me @Endrra nuk e ndjeva shume ndarjen drejte me thene sepse na ciftuan ne ditet kur une isha me ato ( me punet e mija se mos keqkuptohemi) dhe nuk isha aktiv ketu.
Urime per emisionin dhe anonim ju lutem se me tall fshati.
.
.
Paç fat në çiftezimin tjr, virtureal.
 

Ivy

.......
Kur u ndava me @NGU ishte e veshtire se kishim 5 muaj bashke ke tema e cifteve. Ditet e para vetem qaja dhe degjoja kengen Fotografia te Bleros. Nja 1 muaj kam vuajtur shume por me pas e kalova. Me ciftimin e dyte me @Endrra nuk e ndjeva shume ndarjen drejte me thene sepse na ciftuan ne ditet kur une isha me ato ( me punet e mija se mos keqkuptohemi) dhe nuk isha aktiv ketu.
Urime per emisionin dhe anonim ju lutem se me tall fshati.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Sa mkish malli te te lexoja 😝🤣🤣🤣🤣
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Si po me vjen nashti qe po degjoj lek plepin me linda morinen - ta kam lon seen. Ta hap dhe une nje teme S E E N. Si reagoni ju miq kur ja u lene seen?
Boje edhe unseen lool
Se mu zakonisht kte te funit me bojne ,sidomos njona lool
 

Ivy

.......
Mu kujtuan keto vargje...

Ja di dhembjes të gjitha shkallët
Ja njoh peshën,artit,bukës dhe hekurit.
Por më shumë më dhemb loti i ndarjes me të gjallët
Sesa loti i ndarjes me të vdekurit
Mos gaboj jane vargjet e te pavdekshmit Dritero
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Kur nje lidhje duhet te marre fund,duhet.
Gabimi i shumices eshte ker ritentojne e rikthehen.
Ka ndarje qe s'do me ja dit hic,ka ndarje qe vuan per pak kohe.
Porr cdo grip kalon me stinen.
Kaq.
 

Ivy

.......
Kam idene qe ne njerezit i bejme vete gjerat me te dhimbshme.
Ndarja duhet te jete çlirim nga pergjegjesi qe sdo ti mbash me.
E vendos njeri apo e vendos tjetri,nese e do dike duhet te jesh e forte te pranosh dhe vendimet e tij duke menduar qe kjo ndarje ndoshta i fal lumturi.
Pastaj e pak pune kapricoje eshte😝
Te la?
Na u be vone,me mire ska ku gjen🤣
Hajt ne te .....

Ndarja duhet te jete periudhe e mire per tju kushtuar vetes 100%
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ndarja dhemb ,ne cdo forme dhemb
Kalon? Po sigurisht , cfare i ra njeriu e se duroi e se kaloi.
Ka dashuri ku ndarja eshte domosdoshmeri, ka te tjera ku eahte zgjedhje
Por thua valle si dini ju kto :p
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Vivas ut possis quando non quis ut velis nje thenje latine jeto si mundesh nga .omenti qe si do te jetosh nuk mundesh :) asgje sosht opergjithmon nket dynja.
 
Private conversations
Help Users
    Top