• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

N d a r j a.

Baboon

Be a voice not an echo.
Fk you Wendy 😝
tenor - 2020-09-27T101909.646.gif
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ndarja dhemb.si do te jet ajo ndarje le ne zemer dhimbje.por ndonjeher duhet te pranosh ndarjen per hir te dashuris qe ke per ate person.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Zoti vendos me te miren per ne dhe nese nje lidhje perfundon ne ndarje dmth qe ska qene e mire per te dy palet, sado qe neve ne ato momente na duket dicka magjike. Prandaj mos e shifni vetem ne anen negative kte gje.
Me e shumta qe mund te bejme ne eshte te dime sesi te perballojme kte gje dhe njeriu ia del cdohere sado qe duket e veshtire :d
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Unë jam shum dramatike😂😂😜.
Qaj si e çmendur,mbyllem ne vetvete lol.
Mos me shihni se kulçeder.
Se lotët e mia mbushin liqenin e Ulzës😂😂😜.
Dmth ke lqeni artificial në Tiron shkaktoke përmbytje ti pse s'thu 😜😂
Amon mos qaj aty se është përmbyt i herë Tirona re edhe akoma s'kan mor dëmshpërblim nga bashkia 😜😂😂😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 
 • Haha
Reactions: NGU
Private conversations
Help Users
  Top