• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Na tregoni fjale te mocme(te vjetra) !

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Cerep (po sdi ne perdoret q i bute apo C) ,ene ne forme tepsie qe pjekum buken,sidommos ajo e misrit sa e mire behet. :)
Garravel-eshte kosh pak i larte qe ngarkohet shpine ,thuret e behet me thupra shelne dhe perdoret per dushkaja .
Dushkajat nga ana tyre jane gjethet e pemve ,ahishtave kur bien vjeshte.
 
Markuc loool,ai llastiku ujites ose qe e veme ne cezme per te marr uje nga nje largesi...

Pengjir qe shume se njohin ketu,nga anet tona i themi embelsires "revani" ndryshe,por dhe ne Gr revani quhet kshu qe mund te jete copy :p

Oplloshka,nese se kam thene jane corape leshi

Triko eshte bluze leshi prap per dimer,ose thene ndryshe pulover...
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Eshte e rrahur me vaj e uthull -thosh gjyshja ime
 
Top