• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Navigimi Ne forum.

N0

Lost.
Kushdo qe ka nje Iphone dhe perdor Safari per te naviguar ne forum I cili vazhdimisht jep probleme sidomos pas azhornimit te here pas hershem te IOS do ju sugjeroja te shkarkonit Google Chrome nga App store.

Me i shpejte.
Pa bllokime.

Sot e kam testuar gjithe diten pasi kishte disa dite qe Safari me jepte probleme dhe ecen mjaft mire.
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Dhe nga chrome mezi postohet një gif..
 

WxP

Hidrauliku
Halloween Monday GIF by happydog
 

N0

Lost.
IOS Apo Android?
Gjithsesi bej nje prove dhe ma jep Rezultatin ktu, shkarko aplikacionin Speed test te Okla the bej nje speed test linjes se netit pls.
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Ja
Një ore search e një ore post

Screenshot_20201012-212052_Chrome.jpg
 
 • Më pëlqen
Reactions: N0

ZoteriaJuaj

Aqif Bej Efendiu
Ke fillu me fluturu eeee😂

Grekaqis minoritaqis internetis shpejtaqis
urdheraqis zbataqia lol

Ja me kte Lte psh sidomos ne upload ke shume probleme me forumin.
Ndonjehere po, por kjo shkon si me wifi dhe me lte dhe eshte rralle. Ndoshta bie vala er nje sekond lol i ben refresh trurit lool edhe kur jam ne lu do a youtube
 
 • Haha
Reactions: N0
Private conversations
Help Users
  Top