• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndërron jetë peshku i artë më i vjetër në botë

Hera

Dum Spiro Spero
[h=1]Ndërron jetë peshku i artë më i vjetër në botë[/h]
George, peshku i artë më i vjetër në Britani ka humbur jetën në moshën 44-vjeçare.

Keith Allies, 75-vjeç, e fitoi peshkun në vitin 1974 së bashku me një tjetër të quajtur Fred dhe ia dhuroi të dashurës së tij, tani gruaja e tij, si një gjest romantik. Peshqit e artë nuk jetojnë më shumë se 10 vite.

“Ai ishte pjesë e familjes. E pashë teksa vërdallosej rreth akuariumit dhe ndërroi jetë të mërkurën”-tha Mrs Allies, 62-vjeç për “The sun”.

Çifti, nga Worcester, kontaktoi një gazetë një vit më parë për të korrigjuar lajmin që peshku më i vjetër i artë ishte një 38-vjeçar i quajtur Splash.

Tashmë të dy peshqit e çiftit janë varrosur në kopështin e pasëm.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Na thoni edhe oren se kur behet varrimi qe ti veme per ngushellim. :D

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahahahahaha.
U prehte ne paqe!!
 

Hera

Dum Spiro Spero
Te rrojne e ta kujtojne kafe nuk na dhane :respekt:
 
Top