• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

[Ndihmë]Detyra nga Sistemet e ekuacioneve lineare

qendros

Antar Aktiv
Pres ndihmen e ndokuj per zgjidhjen e ketyre 2 detyrave ju lutem....
dr6xxc.jpg
Kjo detyra e parë duhet të zgjidhet me determinante(Percaktor)
dmth. duhet te gjendet D,Dx,Dy,Dz.


2rohz5j.jpg

Ju lutem qe te zgjidhet sa me shpejt nese ka mundesi sepse me duhen shumë


Nese ka mundesi detyrat te punohen qartë
Mund te mi dergoni ne adresen qendros@live.com
 
Top