• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndihme urgjente!

Ndihme123

Antarë i ri
Unë jam student dhe se bashku me një grup studentesh të vitit të dytë në departamentin e shkencave politike kemi hartuar një anketë për qellime shkencore, dhe si qellim kryesor i kësaj ankete është gjetja e shkaqeve që kanë çuar në uljen e pjesëmarrjes së votuesve në Kosovë ndër vite.

Ju lutem, plotesojeni sepse na ndihmoni tej mase, vlen vetem per qytetaret e Kosoves.

Ja linku:

http://goo.gl/7oSleC
 
Top