• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndodh në Lezhë/ 24-vjeçarja godet me thikë bashkëmoshatarin dhe e bën për urgjencë, detajet e para

Hera

Βιβλίο φάγος
Ndodh në Lezhë/ 24-vjeçarja godet me thikë bashkëmoshatarin dhe e bën për urgjencë, detajet e para

Një konflikt mes dy të rinjve ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Lezhës.
l
Një 24 vjeçare identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, po që është arrestuar nga policia, ka plagosur me thikë Anton Shytin, për motive të cilat mbeten të paqarta.
Burime paraparake bëjnë me dije se i riu ka marrë plage të shumta në trup dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e traumës në Tiranë.
Ngjarja u regjistrua në lagjen Beslidhja në Lezhë në afërsi të shkollave.
Policia dhe grupi hetimor po hetojnë shkaqet e kësaj plagosje të rëndë.


Top Channel
 

Mogli

😁😁😁
Ky tipi qe ka 5-6 vjet qe ka ra ktej ka mendu qe po han pussy por hangri tef thike ....desht me u ba lezhjan me zort
Screenshot_20200221-121538_Instagram.jpg
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
"Malok" te sofistikuar jane malsort nersa kta jane "malok" perbindsha...meqe termi malok perdoret per veriun
Nuk me pelqen termi malok me then te drejten
Gjithsesi nuk eshte per te qeshur tema
Me qene si ai cuni sa te mar veten pak e vras veten lol
 

Mogli

😁😁😁
Nuk me pelqen termi malok me then te drejten
Gjithsesi nuk eshte per te qeshur tema
Me qene si ai cuni sa te mar veten pak e vras veten lol
Nersa un mendoj te marri trajtim mjeksor per ulen e nivelit te testoteroneve
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Me mire spo analizoj "malsoret " e lezhes se shkon tema me shume postime

Por sa i perket temes kush e di cfare ka ndodhur mes tyre qe te arrihet deri ne kete pike ....e mira eshte mos te kete viktima
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Me mire spo analizoj "malsoret " e lezhes se shkon tema me shume postime

Por sa i perket temes kush e di cfare ka ndodhur mes tyre qe te arrihet deri ne kete pike ....e mira eshte mos te kete viktima
Ai e ka tradhetu
Ajo ka dashur ta gerrvishi pak Por qenka bere pak si shum

Hamendesim
 

Mogli

😁😁😁
Me mire spo analizoj "malsoret " e lezhes se shkon tema me shume postime

Por sa i perket temes kush e di cfare ka ndodhur mes tyre qe te arrihet deri ne kete pike ....e mira eshte mos te kete viktima
Fol e dashur per malsort
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Fol e dashur per malsort
Une flas por duhet teme apostafat per termat e krahinave ....si per malsoret si per mirditoret e pukjane e per te tjere cdo qytet i shqiperise ka historine e vet ...nga del fjala malok e si erdhen malsoret neper qytete keshtu me rradhe ....
 

Mogli

😁😁😁
Une flas por duhet teme apostafat per termat e krahinave ....si per malsoret si per mirditoret e pukjane e per te tjere cdo qytet i shqiperise ka historine e vet ...nga del fjala malok e si erdhen malsoret neper qytete keshtu me rradhe ....
Kishe dicka per malsort perderisa i permende vec ata.....
 

Mogli

😁😁😁
Jo ti i vecove se the nuk eshte malesor ......
Pse thashe qe nuk eshte malesor e thashe sepse e dije sigurte qe nuk eshte.....ky cuni eshte kusheri i dy shokeve te mi te klases qe rrijne ne barbulloje meqe ti i njeh kto zona.....
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Pse thashe qe nuk eshte malesor e thashe sepse e dije sigurte qe nuk eshte.....ky cuni eshte kusheri i dy shokeve te mi te klases qe rrijne ne barbulloje meqe ti i njeh kto zona.....
O mogli ke quan ti "malsor" lezhjane ?
 

Mogli

😁😁😁
O mogli ke quan ti "malsor" lezhjane ?
Malsor lezhjan jam un pershembull qe kam ra nga malsia e madhe e mbi shkodres....ata qe kane ra nga zonat e malesise madhe jane malesor...ndersa tjeret jane nga mirdita o zona tjera .....
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Malsor lezhjan jam un pershembull qe kam ra nga malsia e madhe e mbi shkodres....ata qe kane ra nga zonat e malesise madhe jane malesor...ndersa tjeret jane nga mirdita o zona tjera .....
E sa vjet jane malsoret e ulur ne lezhe.... te mesoj e une pak historine e vendit
 
Top