• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndodh në Lezhë/ 24-vjeçarja godet me thikë bashkëmoshatarin dhe e bën për urgjencë, detajet e para

Hera

Βιβλίο φάγος
Te paret e mi kane mbi 70 vjet qe kane ra ne lezhe.....se kush jane te paret malsort e sa vjet kane nuk e di

A ta them une jane Sykajt e Bregut te Mates ...ne Tale qe ne fillim qe kane ardhe eshte Gjok Nik Syku ne fillim te shekullit te 19
 

Mogli

😁😁😁
A ta them une jane Sykajt e Bregut te Mates ...ne Tale qe ne fillim qe kane ardhe eshte Gjok Nik Syku ne fillim te shekullit te 19
Ah po meqe ma kujtove.....Sykajt kane dhe numrin me te madh te pronave,tokave qe u takojne.....a me thu pak kush ua ka marr pronat dhe me ke jane ne gjyqe per pronat?
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Ah po meqe ma kujtove.....Sykajt kane dhe numrin me te madh te pronave,tokave qe u takojne.....a me thu pak kush ua ka marr pronat dhe me ke jane ne gjyqe per pronat?
Tokat e gjok sykut kur i mori vete ai ishin pa zot sepse bregu i mates e din mire ishte bosh dhe mire beri qe i mori ...ne 46 ju moren nga shteti dhe pasardhesi i gjok sykut Prela qe vuajten nga shteti si kulak ..kurre nuk mori pasurine qe kishte ...sa per gjygjet akoma dhe sot ka me njerezit qe nuk duan tu japin token nga reforma sepse thone qe e kemi marr qe ne 46 e jane tonat ...si psh ..ju qe jeni 70 vjet ne lezhe a keni toka mogli ?
 

Mogli

😁😁😁
Tokat e gjok sykut kur i mori vete ai ishin pa zot sepse bregu i mates e din mire ishte bosh dhe mire beri qe i mori ...ne 46 ju moren nga shteti dhe pasardhesi i gjok sykut Prela qe vuajten nga shteti si kulak ..kurre nuk mori pasurine qe kishte ...sa per gjygjet akoma dhe sot ka me njerezit qe nuk duan tu japin token nga reforma sepse thone qe e kemi marr qe ne 46 e jane tonat ...si psh ..ju qe jeni 70 vjet ne lezhe a keni toka mogli ?
Aq sa kane te gjithe per fryme me ligjin 7501....nja 400metra ma pak mundesisht
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Aq sa kane te gjithe per fryme me ligjin 7501....nja 400metra ma pak mundesisht
Ja pra keshtu dhe sykajt pse nuk moren tokat e veta se u ndane ne 1946 pastaj secili mori tapite qe kane e sot ...eh normale kush ti kthen tokat .....dhe as do i marrin ndonjehere tokat rreale
 

Mogli

😁😁😁
Ja pra keshtu dhe sykajt pse nuk moren tokat e veta se u ndane ne 1946 pastaj secili mori tapite qe kane e sot ...eh normale kush ti kthen tokat .....dhe as do i marrin ndonjehere tokat rreale
Sykajt i kane krejt dokumentat e vjetra dhe krejt do i marrin nese najhere do funksionoj drejtesia
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sykajt i kane krejt dokumentat e vjetra dhe krejt do i marrin nese najhere do funksionoj drejtesia
Ato i kane po drejtesia sdo vritet me trecerekun e bregut te mates ....ti e din sa zone e madhe eshte ...keshtu sma do mendja se i merr ..
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Ishalla i merr se gjynah me ja marr me force zaptusi

Mogli po folem per pasuri atehere cduhet te thone fisi sherraj ne lezhe ....qe ka gati gjithe lagjet e qytetit nga varrezat e deri aty afer teje. ..dhe jo vetem ne lezhe po ne gjithe shqiperine kehtu jane pasurit qe nga 1946 mbrapa
 

Mogli

😁😁😁
Mogli po folem per pasuri atehere cduhet te thone fisi sherraj ne lezhe ....qe ka gati gjithe lagjet e qytetit nga varrezat e deri aty afer teje. ..dhe jo vetem ne lezhe po ne gjithe shqiperine kehtu jane pasurit qe nga 1946 mbrapa
Po ishalla i marrin ose tpakten ti kompesoje shteti
 
Top