• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Në Brazil burgoset papagalli, zbuloni arsyen

N0

Old School.
auto_190425-parrot-file-ew-1141a_53b9f6c4150e0c84e35600a8204d4c7e.fit-2000w1556536670-675x450.jpg


Mund t’ju duket e rrallë por në Brazil është burgosur edhe një papagall. Sipas policisë, ai paralajmëronte shpërndarësit e drogës qëtë largoheshin sapo shihte një makinë policie.
Autoritetet thonë se papagalli është kapur teksa ka paralajmëruar dy shpërndarës droge, duke i prishur kështu policisë një operacion të befasishëm.
“Kur zogu me pupla të gjelbra pikasi oficerët në shtëpinë e pronares së tij në Teresina, klithi sa pati në kokë: Mama, Policia”, shkruan The Guardian.


Sipas policisë braziliane, pas arrestimit papagalli në fjalë ka kyçur gojën duke vazhduar të tregojë besnikërinë e tij ndaj pronarëve.
The Guardian citoi një gazetar vendas, i cili tha se zogu nuk donte të fliste me oficerët e policisë.

Balkanweb.com
 
I

Iva1

Jo po keta duan ndonje papagall komunizni qe te jete pale me ta ???.Cte ben shteti,cte ben????
 
Top