• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Në Francë si Shqiponjë, UEFA i jep çmimin si tifozi më i mirë

MasteR

I'm offline

Një shqiptar është vlerësuar me çmim nga UEFA si tifozi më i mirë i Kombëtares së Shqipërisë, e cila luajti mbrëmë me Rumaninë. Ai ka vendosur që të mbështesë ekipin e zemrës në një mënyrë mjaft të çuditshme, i veshur si shqiponjë, me kostum popullor si të Isa Boletinit.

Përfaqësues të UEFA u interesuan për emrin e të riut shqiptar dhe e thirrën për t’i dhënë çmimin si tifozi më i mirë.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Në Francë si Shqiponjë, UEFA i jep çmimin si tifozi më i mirë

Fantastik!!! :-D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Në Francë si Shqiponjë, UEFA i jep çmimin si tifozi më i mirë

Me pelqen :)
 
Top