• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

ricky_ch

******

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

O ricky po ti ku e gjen bindjen mbi kto qe thua?
Se doli një ushtar e tha jemi terrorist ti e beson direkt apo sepse keshtu te pelqen ta besosh?
Se ka dallim midis te dyjave.
Une i besoj qe amerika cdo nderhyrje ne lindje e beri me qellim per monopol te resurseve qe zoteron ajo toke....por nuk ia di qellimet e errta...kurse ju flisni sikur njihni cdo skute te erret....aman
 

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

O ricky po ti ku e gjen bindjen mbi kto qe thua?
Se doli një ushtar e tha jemi terrorist ti e beson direkt apo sepse keshtu te pelqen ta besosh?
Se ka dallim midis te dyjave.
Une i besoj qe amerika cdo nderhyrje ne lindje e beri me qellim per monopol te resurseve qe zoteron ajo toke....por nuk ia di qellimet e errta...kurse ju flisni sikur njihni cdo skute te erret....aman
Ke fakte e argument sa të duash, problemi është tek ty sa bindesh.
Jo vetëm ushtarët, por edhe shumë njërez intelektualë këshu mendojnë.
Po edhe zoti sy të ka dhënë, po do bëhesh qorr, injoron të gjitha.
Nejse, po e zëme se Amerika atje lula po mbjell..., ndërsa të vdekurit
vdesin vetvetiiu.

Po çfarë dreqin kërkon more në vende të huaja??????????????????
Mendon se dikush të pret atje krahëhapur??????????????
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

Rik qetesohu i here merre shtruar.
Si fillim jane teori dhe deri sa dikush te japi verdiktin final do mbeten teori
Psh une kam ne dore një liber shkencor mbi njeriun si u krijua dhe bazuar ne artifakte e studime rezulton qe historia e adamit e eves nuk është ajo qe dime realisht.
Tani une jam ne fillimet e librit dhe jam impresionuar nga sa erresire kam qene per kete argument.
Tani une prape them jane teori ku edhe ata qe i hedhin ne fund thone - besoni ate qe doni!
Ti smund te me thuash qorr apo te shurdher se nuk besoj si ti....
Sa per pjesen e pyetjeve sbesoj se ke nevoje per pergjigje....pergjigjen time ta kam dhene.
Porsi turqit (osmanet) e cdo pushtues dihet qe qellim kishin ....po per aq kohe sa ende sot nuk dime se perse erdhen turqit te ne ,po aq nuk do dime for sure pse vajten amerikanet ne lindje....
 

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

Rik qetesohu i here merre shtruar.
Si fillim jane teori dhe deri sa dikush te japi verdiktin final do mbeten teori
Psh une kam ne dore një liber shkencor mbi njeriun si u krijua dhe bazuar ne artifakte e studime rezulton qe historia e adamit e eves nuk është ajo qe dime realisht.
Tani une jam ne fillimet e librit dhe jam impresionuar nga sa erresire kam qene per kete argument.
Tani une prape them jane teori ku edhe ata qe i hedhin ne fund thone - besoni ate qe doni!
Ti smund te me thuash qorr apo te shurdher se nuk besoj si ti....
Sa per pjesen e pyetjeve sbesoj se ke nevoje per pergjigje....pergjigjen time ta kam dhene.
Porsi turqit (osmanet) e cdo pushtues dihet qe qellim kishin ....po per aq kohe sa ende sot nuk dime se perse erdhen turqit te ne ,po aq nuk do dime for sure pse vajten amerikanet ne lindje....
Shumë flm, se dija që je terapeute, më qetësove.

Nuk janë këto teori për ndodhitë e para mijëra viteve,
këto janë të argumentuara me fakte, video e foto.
Unë për vete nuk çajë edhe kokën fort se për ç'arësye
kanë shkuarë atje, edhepse edhe ajo nuk justifikohet,
por mës shumë për vrasjen e civilëve të pafajshëm dhe shkatërrimin total
të vendeve.
 

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

 

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

 

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

 

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

 

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

Terrorist jane mjekrorshat qe po bejne gjenocid ndaj kultures Shqiptare.
 
Last edited:

ricky_ch

******
Titulli: Ne jemi terroristë - ushtarët flasin!

 
Top