• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nëse qani për çdo gjë, i përkisni një prej këtyre tre shenjave të horoskopit

Hera

Dum Spiro Spero

Nëse qani për çdo gjë, i përkisni një prej këtyre tre shenjave të horoskopit​

an imageNdjeshmëria është pjesë e karakterit të secilit prej nesh dhe disa e kanë më të theksuar. Ata qajnë për çdo gjë, madje preken edhe për vogëlsirat.
Në këtë drejtim ndikim të madh ka edhe shenja e horoskopit. Por cilat janë tri shenjat më të ndjeshme dhe më qaramane të horoskopit?


Gaforrja
Gaforrja është shenja më e ndjeshme nga të gjitha shenjat e horoskopit dhe kur sulmohen, ata qajnë si një fëmijë i vogël. Megjithatë ata nuk shfaqin shenja të zemërimit dhe do të tërhiqen në vetminë e tyre derisa tu dalin sytë nga të qarët. Sigurisht, në fund ata urrejnë atë që kanë bërë. Si ta përballosh? Kur Gaforret qajnë, mos i lini ata vetëm. Kjo shenjë vazhdimisht ka nevojë për mbështetje dhe siguri, kështu tregojuni atyre se jeni aty!


Peshqit
Peshqit gjithashtu konsiderohen si një shenjë shumë e ndjeshme. Ata normalisht nuk i shfaqin kurrë ndjenjat e tyre dhe nëse trajtohen në mënyrë të gabuar, ata pothuajse gjithmonë qajnë! Pjesa më e keqe është se asnjëherë nuk do ta kuptoni çfarë u keni bërë. Si t’i përballosh ata? Kur lëndoni një Peshk, thjesht kërkoni falje dhe kaloni kohë me ta. Kjo do të jetë e mjaftueshme për t’i qetësuar.


Akrepi
Akrepi është shenja e tretë më e ndjeshme. Shumica e akrepave bëhen agresivë kur lëndohen dhe madje mund të bërtasin apo të thyejnë gjëra! Ata nuk i marrin mirë kritikat dhe shpesh mund të qajnë si një foshnje kur lëndohen. Si ta përballoni ndjeshmërinë e tyre? Për të ndihmuar një Akrep, ju do të duhet ta qetësoni atë së pari. Sigurohuni që t’i qetësoheni, përpara se të bëni lëvizjen tuaj të ardhshme!/abcnews.al
 

Hera

Dum Spiro Spero
Se dija qe jam qarramane 😁😁😁
 

Desa

Temet Nosce

Nëse qani për çdo gjë, i përkisni një prej këtyre tre shenjave të horoskopit​


Peshqit
Peshqit gjithashtu konsiderohen si një shenjë shumë e ndjeshme. Ata normalisht nuk i shfaqin kurrë ndjenjat e tyre dhe nëse trajtohen në mënyrë të gabuar, ata pothuajse gjithmonë qajnë! Pjesa më e keqe është se asnjëherë nuk do ta kuptoni çfarë u keni bërë. Si t’i përballosh ata? Kur lëndoni një Peshk, thjesht kërkoni falje dhe kaloni kohë me ta. Kjo do të jetë e mjaftueshme për t’i qetësuar.


Heuuu prap kjo nëse ..... nc nc nc 🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po shifja kte filmin sot dhe eshte nje skene ku Robin Williams ben per te qeshur femijet e semure. Fillova tu qajt. Ma ben mami "Moj ça ka ndodh, pse po qan?" :cry:

 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Po.

Dhe Luani qan.
Ndoshta nuk eshte ne list sepse preferon ta bej ne vetmi... larg njerezve, larg shikimeve gjykuese. Nese egziston dicka qe na acaron akoma me keq, eshte te na shohin si te pafuqishem, te ndjeshem ose akoma me keq si viktima te situates dhe pa shtyll kurrizore.

Aty kthehemi ne agresiv.
Tpakten... un per vete.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nese qan ne cdo gje,je qyrraman. ahahahhahahahahah
sdi ne shkrujta mire fjalen. :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
sinqerisht askush nuk eshte me i ndishme se zemra e nje luanit☹️Por eshte gje tjeter se ka shpirt luftarak dhe mundohet tjertve te ju rri afer..e veten e len anash😞
 

Endrra

VIP
Si na e kane inat ne te merimanges .. po ne na qesh shpirti mer .. sidomos kur e pesojn te tjeret ... lot nga te qeshurat vetem nxjerrim 🤣🤣🤣
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Me ate jemi keq per vete .. mire une qe kam fjet heret se u lodha nga rruga .. po ti cpate ?
Apo je zgjuar nga e gerrhitura jote 🤣

He pra çpata, isha mire thuj.

Me ka bo vaki nuk eshte se nk me ka bo 😂 Hera e fundit kur isha ne makine me rob te tjer,e ndjeva aq shume sa hapa syt. E pashe iher ate robin tjeter, e ke parasysh, bona demek sikur skishte nodh gjo 🤣🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top