• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

new_york_boy

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Denohet nje muaj per dhenie voice floodisteve e mosmarrje masash kunder userve me fjalor te papershtacem. Logset e me poshtme flasin qart.
[09:09] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> asnje ansje
[09:09] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> ska gje
[09:09] <DonT`SpeaK> * @new_york_boy ore me hiqni @@@@@@@@@@@@@n se u bera proxist tani gjith shoket proxista une cmne me @@
[09:09] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hahahahahahahaha
[09:09] <DonT`SpeaK> * @new_york_boy ore me hiqni @@@@@@@@@@@@@n se u bera proxist tani gjith shoket proxista une cmne me @@
[09:09] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hahahahhahahahhahahahahaha
[09:09] <DonT`SpeaK> <+CLoSeD> Kush se ja caj fis..
[09:09] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[09:09] <DonT`SpeaK> * MamiperMamiUSA (MamiPerMam@Chat-795BFD27.dyn.optonline.net) Quit (Mirupafshim!)
[09:09] <DonT`SpeaK> * Detroit-boy glorio closed o bari delesh
[09:09] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> hahahahahahha
[09:09] <DonT`SpeaK> <+Glorio> Detroit-boy ma bo i fyt se ste myt :p
[09:09] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> haahahahahaha
[09:09] <DonT`SpeaK> * @new_york_boy sa kam qesh
[09:10] <DonT`SpeaK> * ana (javauser@Chat-F1AF6312.access.hol.gr) Quit (Client exited)
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hahahahahahahahaha
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> glorio
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> :p
[09:10] <DonT`SpeaK> * Sybojeqielli (Fv.Chat@2AE13216.B1F0B4AB.D67112FF.IP) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hej
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> duhet
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> dal
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> si dikur
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> :p
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> glorio ta keputa pilen
[09:10] <DonT`SpeaK> * Sybojeqielli (Fv.Chat@2AE13216.B1F0B4AB.D67112FF.IP) Quit (Client exited)
[09:10] <DonT`SpeaK> * m-per-m (javauser@ACCD9718.CAB1E30E.20BAF3DA.IP) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> kalamani keq
[09:10] <DonT`SpeaK> <+S-T-i-V-e-N> new_york_boy Mos Fol Kshu Se Se E Morin Per Abuzim
[09:10] <DonT`SpeaK> <+S-T-i-V-e-N> :ppPpPpP
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hahahahahahahahaha
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> rrl
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> une
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> se shef
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> stiven
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Lucky> helooo
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> rri me
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hahahaha
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> se
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> do
[09:10] <DonT`SpeaK> * Sy_boje_qielli (Fv.Chat@2AE13216.B1F0B4AB.D67112FF.IP) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> behem sic kam qene
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> :p
[09:10] <DonT`SpeaK> * TironcQefliUSA (TironcQefl@Chat-795BFD27.dyn.optonline.net) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> rugac
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> lool
[09:10] <DonT`SpeaK> * Denis (Argetohu@89C198EE.2F14F625.BC4FFA93.IP) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> new_york_boy mos ta haj palla ne as i cep
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> bro
[09:10] <DonT`SpeaK> * +Lucky (coko@Chat-9CEADFC0.nycmny.fios.verizon.net) Quit (Excess Flood)
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> :D
[09:10] <DonT`SpeaK> * Lucky (coko@Chat-9CEADFC0.nycmny.fios.verizon.net) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <Sy_boje_qielli> Mgjesi catista
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> LOOl
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> glorio ta keputa pilen
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> glorio o kalamani keq
[09:10] <DonT`SpeaK> <Lucky> :)
[09:10] <DonT`SpeaK> * Populli (javauser@Chat-C465A359.ipt.aol.com) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> lool
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> era
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> e apr
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> 5 proxista
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> flasin me kutlure ne main
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> hahahahahahahahaha
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> ahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[09:10] <DonT`SpeaK> <Lucky> hej
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> po lucky
[09:10] <DonT`SpeaK> <Lucky> tet jap dicka me mesuar
[09:10] <DonT`SpeaK> <+CLoSeD> stivi kan sha ney ork nji maqedons kur te futet thuj ka thon closed se me sha mo ja caj fis.!n
[09:10] <DonT`SpeaK> * M_qefli_per_f (Music2@Chat-99FAE33D.web.vodafone.de) Quit (Mirupafshim!)
[09:10] <DonT`SpeaK> * Detroit-boy o stiv dhe 100 vjet u bafsh mer
[09:10] <DonT`SpeaK> * baba-tereza (Music2@Chat-2CFDA95C.phlapa.east.verizon.net) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> * Blendi-ch (Njoftohu@Chat-9C581CD7.cust.bluewin.ch) Quit (Client exited)
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> ome
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> ka iket
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> CLoSeD
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> t te rru lesht
[09:10] <DonT`SpeaK> * agim (javauser@Chat-AE27FB1A.fbx.proxad.net) Quit (Broken pipe)
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> sje nga ato biba ti qe te ngjojne llafn
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> :d
[09:10] <DonT`SpeaK> <+CLoSeD> stivi Thuj e bandes kan sha ney ork nji maqedons kur te futet thuj ka thon closed se me sha mo ja caj fis.!n
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> CLoSeD ke bo band e :D prap mu sme sfido o biq :D
[09:10] <DonT`SpeaK> <+CLoSeD> Glorio fuk
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> closed
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> un mer e shajta
[09:10] <DonT`SpeaK> <+Glorio> CLoSeD sje nga ato biba ti qe te ngjojne llafin userat :D
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> un bona flode
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> un bona flode
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> ca do me bash o dele
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> hahahahaahahahaha
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> ome fol
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> o bib
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> tropoja boysssssssssssss
[09:10] <DonT`SpeaK> * deti_i_qete (Music2@49B5FC5C.CAB33BA5.F2B0CD48.IP) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> * deti_i_qete (Music2@49B5FC5C.CAB33BA5.F2B0CD48.IP) has left #Shqiperia (parting...)
[09:10] <DonT`SpeaK> * deti_i_qete (Music2@49B5FC5C.CAB33BA5.F2B0CD48.IP) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> * Detroit-boy o stiv dhe 100 vjet u bafsh mer
[09:10] <DonT`SpeaK> * agim (javauser@Chat-AE27FB1A.fbx.proxad.net) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> * mib_1464sz (Mibbit@Chat-3E4365E0.dsl.bell.ca) Quit (Mirupafshim!)
[09:10] <DonT`SpeaK> <+CLoSeD> Detroit kujdes kur fol tope se glorio e njof live kok b0le kujdes kur fol
[09:10] <DonT`SpeaK> * f_do_mm (Bisedo@Chat-3E4365E0.dsl.bell.ca) Quit (Broken pipe)
[09:10] <DonT`SpeaK> * mib_1sjhgm (Mibbit@6CE1AA03.A1287495.F2B0CD48.IP) has joined #Shqiperia
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> mos mre dhe un e njof live
[09:10] <DonT`SpeaK> <+CLoSeD> Mati fjalet
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> kena hang karkaleca
[09:10] <DonT`SpeaK> <vanilla> !seen hax0r
[09:10] <DonT`SpeaK> <+S-T-i-V-e-N> CLoSeD
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> ne durres
[09:10] <DonT`SpeaK> <+S-T-i-V-e-N> Ca Thu Me Plak
[09:10] <DonT`SpeaK> <+S-T-i-V-e-N> Kush
[09:10] <DonT`SpeaK> <+S-T-i-V-e-N> Maqedons
[09:10] <DonT`SpeaK> * mib_1sjhgm is now known as Ekspert_45
[09:10] <DonT`SpeaK> <+CLoSeD> Stivi ta thot mey ork e 100 puc stivi
[09:10] <DonT`SpeaK> <@new_york_boy> stiven ke ditlindjen merr
[09:10] <DonT`SpeaK> <Detroit-boy> mu rrit cuni mer
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: new_york_boy

dukeqirfejumen_pazzinit (androirc@33296C27.CD85EDF.87640A95.IP) has joined #Shqiperia
<Pazzini> * seul_ (seul_@699D6EF4.3DDB6C3A.98421D09.IP) has joined #Shqiperia
<Pazzini> * Gjykatesi-EL slaps ChiCho around a bit with a large trout
<Pazzini> <mib_vqgi4x> er mas
<Pazzini> * djali_akt (Tiranachat@8C8061C.11660769.3B3C2DA4.IP) has joined #Shqiperia
<Pazzini> * ChiCho Slaps mib_vqgi4x Around a bit with a large trout
<Pazzini> * Gjykacl_el is now known as Arbeni
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> hi
<Pazzini> * Garipi_1980 (javauser@4E1DD6CC.1BF27823.F2B0CD48.IP) Quit (Client exited)
<Pazzini> * a-cun-yll-tr (javauser@94E37A47.F37D6F04.BC4FFA93.IP) has joined #Shqiperia
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> /join #ndihme
<Pazzini> <ChiCho> po me te shtytir ka vajt
<Pazzini> * tili (Mibbit@BB5EB24C.239DE72D.3B3C2DA4.IP) Quit (Mirupafshim!)
<Pazzini> <Gjykatesi-EL> Asxetos to kseroume oti eisai Asxetos
<Pazzini> * TiranaChat-5368 (Tiranachat@Chat-97383FBA.lns7.lon.bigpond.net.au) has joined #Shqiperia
<Pazzini> <+_i_embeli_> dukeqirfejumen_pazzinit hahahahahahahahah
<Pazzini> <Gjykatesi-EL> trava kai gamisou tora
Eshte Permendur Emri Juaj Nga ||Timi|| Ne Kanalin #stafi
* Mbreti Ok
<Pazzini> * ARDI-72 (Tiranachat@Chat-5BF056C7.vc.shawcable.net) has joined #Shqiperia
<Pazzini> <Gjykatesi-EL> :أ‍
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> ha
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> hahaha
<Pazzini> <Chelsea> Degjon Sasha Lopez ft Broono-Weekend
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> se qib dot
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> o australi
<Pazzini> * Alb29702 (Njoftohu@813D84EC.DB38F9EE.25BCD90.IP) has joined #Shqiperia
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> I qq be kamra
<Pazzini> * qifort_fejuaren_paZzinit (androirc@C6B2455C.CD85EDF.87640A95.IP) Quit (User has been permanently banned from Albnetwork.net (ec))
<Pazzini> * dukeqirfejumen_pazzinit (androirc@33296C27.CD85EDF.87640A95.IP) Quit (User has been permanently banned from Albnetwork.net (ec))
<Pazzini> * ARDI-72 (Tiranachat@Chat-5BF056C7.vc.shawcable.net) has joined #Shqiperia
<Pazzini> <Gjykatesi-EL> :أ‍
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> ha
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> hahaha
<Pazzini> <Chelsea> Degjon * * Sasha Lopez ft Broono-Weekend
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> se qib dot
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> o australi
<Pazzini> * Alb29702 (Njoftohu@813D84EC.DB38F9EE.25BCD90.IP) has joined #Shqiperia
<Pazzini> <dukeqirfejumen_pazzinit> I qq be kamra
<Pazzini> * qifort_fejuaren_paZzinit (androirc@C6B2455C.CD85EDF.87640A95.IP) Quit (User has been permanently banned from Albnetwork.net (ec))
<Pazzini> * dukeqirfejumen_pazzinit (androirc@33296C27.CD85EDF.87640A95.IP) Quit (User has been permanently banned from Albnetwork.net (ec))
<Pazzini> ai eshte se njof nga ident
* Mbreti Ok


Kto mi dha Pazzini se di sa vertetsi kane ......
 
Redaktimi i fundit:

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: new_york_boy

ok jep vendim nje muaj e ka ky apo me shum masi nxorra un kto lokse ???
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: new_york_boy

Ore me zor e paskeni bere aop kete new boy si dreqin e ka qe thote .. un tere shoket i kam proxi e ne un me @ma hiqni .....
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: new_york_boy

Lol,ky qe e shtuat me aq deshire te madhe :)
1 muaj mire eshte...
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: new_york_boy

Ca eshte ky denim 1 muaj ? Pse duhet me ja kthy prap aksesin ktij ? Ai ka dale me parrulle te madhe qe se do me aksesin kalon ne anen tjeter, ate te proxistave me shume deshire e entuziasem sic dhe e shpreh vete personi. Kjo eshte fatkeqesia dhe njehere e perseris e shtimit pa kriter ne baze te atyre kerkesave qe bejne ne forum. Per mua jane pa vlere sondazhet qe behen per te gjithe ato aop. Jo cdokush qe ben kerkese mund ti meret parasysh se po e shofim se cpo ndodh. Smbaj mend te jete bo nai here me keq se kaq perzgjedhja e stafit duke shtuar lloj lloj tipash dhe pa asnje lloj kriteri e ne fund na dalin aguridhe si puna e ktij. Mendoj qe per cdo aop i cili hap probleme, pergjegjesi duhet te mbaj dhe sop-i qe e propozon se perndryshe nuk e vejme dot ne vije stafin.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: new_york_boy

Une jam ai qe kam hapur sondazhin per kete user.
Mu duk e drej ti jepej mundesia si user i vjeter, por mesa lexoj eshte shume i lekundur.

Per mua thjesht nuk na ben pune 1 individ i tille, me kete karakter.
Jam i mendimit te hiqet permanent.
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: new_york_boy

Po ke te drete IN2U ska pse me e mar persiri aop ky ...duket sikur ja keni dhene me zor .
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: new_york_boy

Ktije jo aop po as voice sdo marrin me nga un kemi bisedu shum me kete user dhe na ka dhen besimin e rrespetin qe do jet ndryshe shyqyr qe esht Timi sepse po te ishte nje sop tjeter sdo e besoja sepse esht betu per ndryshim prandaje ktije ti bejne fllode shoket e ky te rrin me ta se ma ktheim ska ktu paska qen i pa bese


Me Falni stafi qe u tregova kaq i rrebelum me kete Aop po kam fol shum me te para se me u ba aop ky lloje robi dhe tani e hodhi posht voten e stafit tone me kto lloje gjerash


Me Rrespekt Mbreti
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: new_york_boy

Per mendimin tim te mos shtohet mo sa te jet chati paska qen mos mirnjohes. PERMANENT
 
Top