• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga më shpirtmirat, tek ato të liga. Lexoni renditjen e shenjave të HOROSKOPIT

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Beji sarkazmat me ke je mesuar, une komentova temen, Nese sdo te shkruaj ne temat qe hap zotrote me thuaj dhe ta plotesoj deshiren. Pa shkelje syri se intimidohem une e ke parsysh vete ti.🙂

Jo, sinqerisht nuk e kam parasysh sepse nuk te citova per cjerrje. Kto ngacmime nuk me perkasin si karakter... zakonisht marr flak aq shum sa qe rrezikoj te digjem dhe vet 😅
Nese te bezdisi citimi, kerkoj ndjese. Thash thjesht qe edhe si thjesht batut, ishte 'teper'.
 

Frank

The S of all F.
Jo, sinqerisht nuk e kam parasysh sepse nuk te citova per cjerrje. Kto ngacmime nuk me perkasin si karakter... zakonisht marr flak aq shum sa qe rrezikoj te digjem dhe vet 😅
Nese te bezdisi citimi, kerkoj ndjese. Thash thjesht qe edhe si thjesht batut, ishte 'teper'.
Mir.
 
Private conversations
Help Users
    Top