• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga shinat e trenit e deri mbi deve, vendet e pazakonta ku vipat shqiptarë kanë bërë

Jetmira

..........

Disa prej artistëve më në zë shqiptarë janë treguar të sinqertë dhe kanë treguar se cilat kanë qenë vendet më të pazakonta, ku ata kanë kryer marrëdhënie intime.
Kështu Robert Berisha ka treguar se vendi më i pazakontë, ku ka bërë dashuri kanë qenë shinat e trenit.

Ndëra moderatorja Ori Nebiaj është shprehur kështu: Nuk kam dhe më vjen keq pse nuk kam, një jetë ka njeriu. Pastaj varet çfarë konsideron vend të çuditshëm…Në varkë.”
Dj Sardi ka treguar se vendi më i çuditshëm ka qenë “Syri i kaltër” dhe se aty uji ishte akull fare.
Këngëtari Renis Gjoka ka thënë sesi ka kryer marrëdhënie në banjon e një lokali.

Kurse Xhensila Pere ka zbuluar se gjatë një interviste në emsionin “Trokit” u shpreh se vendmi më i çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie intime kishte qenë “mbi deve”.
lexo.com.al
 
Top