Nicktjeter vs "Darius & Ledia" e "Element & NeVertiti"

Bebw

😈😇
Po, une e dua @Ledia, nuk e di se si por per ate me dhemb shpirti, me ndalon zemra kur futet ne forum, qendroj gjithe naten ne youtube per te perzgjedhur kenget, lexoj ndonje liber me poezi, e pranoj qe e dua ????
oiiiiiiii????? nuk mundem m giphy - 2020-01-29T230416.343.gif
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Po, une e dua @Ledia, nuk e di se si por per ate me dhemb shpirti, me ndalon zemra kur futet ne forum, qendroj gjithe naten ne youtube per te perzgjedhur kenget, lexoj ndonje liber me poezi, e pranoj qe e dua ????Vetem ti mund te degjosh rrahjet e zemres time...
Duke lexuar mesazhin e fshehur mes yjeve...
 

Bebw

😈😇
Keshtuqe e dashur @Hilarious po thua qe jane gjera te rreme..si keto krijimet qe ju thoni?
Praaa egjitha eshte bere per qellime turbullime mes antareve?
ohhh keta jan nxites te urrejtjes ndaj burrave tane,keta duhet te marrin denim ✂️ me prerje me doemos sepse une kam gjithe keto dite qe as nuk ha e as nuk pi,vetem.....rri ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Me grite nga leket sot 1400€ mi moren @Moonlight sebashku me @WxP , provoje edhe njehere, provo tarja, ecinin eurot, pastaj me cuan gofound, ai ishte edhe me taksa bashkie, tani edhe @Arfenilla, u pa puna po shes makinen, edhe restorantin, edhe palestren, vetem @Ledia te me dashuroje ???
Ashtu shpirt shiti te gjitha se hajme dashnin e pim dashnin na dy
Ca eshte pasuria para ndjenjes tone
Ti je ajri im
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me grite nga leket sot 1400€ mi moren @Moonlight sebashku me @WxP , provoje edhe njehere, provo tarja, ecinin eurot, pastaj me cuan gofound, ai ishte edhe me taksa bashkie, tani edhe @Arfenilla, u pa puna po shes makinen, edhe restorantin, edhe palestren, vetem @Ledia te me dashuroje ???
Don nuse ti??kjo kushton ..mir se nuk e peshuam ne peshore se kjo me flori nuk peshohet??
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Henkshit veten dhe kapshit naj peshk me dore.

Ktu mbyllet ceshtja, dhe ju jeni pala humbese. lol
 
Top