• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nicktjeter vs Vajza

@Nicktjeter fillo na trego per çfare e ke thirr vajzen ketu?
Do ju lutesha qe te respektonit
kohen e pergjigjes pa ber chit chat!

Çeshtja gjykohet nga @Daisy @Legally_Sweet


Ju lutem evitoni chit chatet
ketu ne do jemi sy e vesh :)
per komente shkruani tek tema tjeter
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
May it please the court
Une sjell ne gjygj @Vajza per privim lumturie.
Pika nr 1. Nga kauza e bere rradhen e kaluar @Vajza nuk mori seriozisht ankesen e bere dhe riperseriti te njejtat gabime.
Pika nr2. @Vajza nuk ka respektuar deshirat e anetareve per ciftezim,madje per motive banale i la vetem disa
Pika nr 3. Duke i privuar nga liria per te zgjedhur,ajo i privoi nga deshira per tu lidhur me dike qe raportet ishin zero.
Pika nr 4. Cdo raport ( me prova proteste nga cdo anetar) ka zgjatur shume pak,baza per nje ciftezim te frytshem eshte edhe kryerja e detyrimeve ciftore,duke qene se nuk kane ndodhur,atehere kerkoj shkarkimin plus gjobe per @Vajza sepse demet psikologjike,fizike,fiziologjike jane te medha per te dyja palet
Pika nr 5. Ne rast se @Vajza zotohet se do sillet mire dhe do shohim nje impenjim pozitiv me shoqeri,jam pro qe te mbaje postin qe i takon.

Pika nr 6. Keto gjera cojne ne mos'harmoni ne forum,ndaj duhen masa te rrepta Znj. Gjykatese.

Therras deshmitar @Bledi_Shady dhe @kitrra 123
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Pershendetje znj.gjykatese .
E kam nderin te jem mes jush .
Jam Vajza e lindur dhe rritur ne fshat .
Jeta ime ka qen shum e veshtir .
Por pasi hapa agjencionin e cifteve aty gjithcka ndryshoj. Ciftet jane te legalizuara.
Zonjusha ne fjal @Nicktjeter gjithmon e ka marr at qe ka dashur .
Nuk e di cfar pakanaqsie tjera kane , let mi thote Zonjusha ne fjal .
Per gjerat tjera do flase avokati im @Frank.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Neser rikthehemi me cross-examination kur te jete edhe kolegia ime Daisy.
@Vajza ke te drejten te therrasesh nje avokate ose deshmitaret e tu.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Publiku do protestoje. Kjo seance gjyqesore nk po shkon sic duhet!
Palet duhet te jene me serioze se dhe ne po humbim kohen kot. Madje po rrijme ktu edhe pse sna paguani, se leket shkuan pr librin lol

Merrni masat znj. Gjykatese.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Vetem 1 avokat @Vajza, mos na humb kohen. Ju te tjeret prisni ceshtjet e tjera kur t'ju therrasin per avokat.
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Pusho !
Nuk koruptoj kam edhe fakte qe ja dorzova gjyqtares .
E akuzoj protagonisten per shpifje dhe per trillime te kota .
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Protestoj!
Faktet nuk mund te paraqiten para trupit gjykues nese me para nuk konsultoheni me palen qe akuzon ,ne rast konsultimi palet mbrojtese mund te kene nje ujdi mes tyre.

Sipas Kushtetutes
Ligji 3, Neni 2,2
Paragrafi 2 kjo gje denohet nga 2-5 vite me burgim te parakohshem.
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Protestoj .
Deshmitaret nuk pranohen nga pala e kunder , sepse njeri eshte i dashuri kurse tjetri vllai.
 
Top