• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nicktjeter vs Vajza

Nje gje qenka e sigurt ketu , lega e paska mbaru shkollen te kristali lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Vajza

Tek cili doktor keni kryer vizitat e fundit, ju flm !
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Protestoj!
Une kam te drejte :
" t’u bëjë pyetje dëshmitarëve të pranishëm dhe të kërkojë paraqitjen e dëshmitarëve,
të ekspertëve dhe të personave të tjerë, të cilët mund të sqarojnë faktet."
Neni 31.

1. Askush nuk mund të detyrohet të dëshmojë kundër vetvetes ose familjes së vet dhe
as të pohojë fajësinë e tij.
2. Askush nuk mund të deklarohet fajtor mbi bazën e të dhënave të mbledhura në
mënyrë të paligjshme.

Ne rast se @Vajza tenton te vere kunder njerezit e mi te afert ,paraqes nenin 31 me paragrafet e tyre.
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Protestoj .
Personi ne fjal flet perqart dhe pa asnje deshmi .
Plus i paguan dhe njerezit familjar .
Dhe i permend nonstop nenat "neni" shqiptare.
Ofendim!
 

Marla

PPSL
Me leje me leje
Protestoj!
Une kam te drejte :
" t’u bëjë pyetje dëshmitarëve të pranishëm dhe të kërkojë paraqitjen e dëshmitarëve,
të ekspertëve dhe të personave të tjerë, të cilët mund të sqarojnë faktet."
Neni 31.

1. Askush nuk mund të detyrohet të dëshmojë kundër vetvetes ose familjes së vet dhe
as të pohojë fajësinë e tij.
2. Askush nuk mund të deklarohet fajtor mbi bazën e të dhënave të mbledhura në
mënyrë të paligjshme.

Ne rast se @Vajza tenton te vere kunder njerezit e mi te afert ,paraqes nenin 31 me paragrafet e tyre.
Jam ne krahun tend me nxirr deshmitare :p
 
Jurise i bashkohet per gjykim @WxP sepse çeshtja po komplikohet
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mendoj se @Vajza nuk eshte ne gjendje psiqike tamam per t'u perballur me gjyqin.

Ja prova:

Screenshot_5.pngOhhhhh? C'eshte kjo ? Nga i erdhi kjo? Kokedhimbje? Cfare ka dashur te thote, mbetet te shifet ne vazhdim pasi t'mi dorezon analizat e fundit qe i ka bere tek mjeku i saj.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dhe per ta vertetuar akoma me shume, e verteton dislike-i i saj qe sapo e beri. Nuk eshte ne gjendje te pranoje nje realitet. Nuk mund te quhet montazhe kjo ju lutem shqetesohuni...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur knaqesh ti doktor.love thua : kukulele ? 🤔
Une mund t'mos beje ze fare, por kjo s'ka lidhje me seancen gjyqesore. Kerkoj nga gjykatesi qe te mos lejoje devijimin e temes, ju flm
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Zonja gjykatese , me leje dy 3 fjale ,
Eshte krijuar klan kunder meje , me akuzojn pa baza vetem se te ulin karieren time virtuale qe u ngrit brenda 1 vitit .
Me prishin reputacionin dhe paguajn cdo antar ktu me reaktions love .
Deshmitari im eshte @Imp4cT @JordanBelfort11 @Didi @Desa @Alesia dhe ti vet gjyqtare @Legally_Sweet , kur mi kerkove me voice ciftezimet .
@Vajza kjo akuze qe ti hedh ndaj meje eshte thjesht nje thashethem dhe nuk pranohet si prove materiale. Nese i ke incizimet atehere je e lutur ti ndash me ne 😛
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Dhe per ta vertetuar akoma me shume, e verteton dislike-i i saj qe sapo e beri. Nuk eshte ne gjendje te pranoje nje realitet. Nuk mund te quhet montazhe kjo ju lutem shqetesohuni...
Protestoj.
Per shkak qe e refuzova doktorin ne ofshamat e mija u bashkua me klnanin .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Na sjell ti rezultatet e analizave te fundit, ku i dihet, ndoshta aty shkruan dicka ne lidhje me ofshamat e tua ne virtualitet, mund te jene nga xhelozia qe ke per nicktjeter !?
A thua valle?
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Protestoj doktori e devijoj vet temen , dhe akuzon per devijime nga un .
 
Top