• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nicktjeter vs Vajza

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Protestoj .
Deshmia e @Marla nuk pranohet , pershkak se ka mashtruar me punen e identitetit .
Dhe per arsye te dobta xhelozie deshmon kunder meje , sepse don te zeje postin time.
Overruled!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Protestoj doktori e devijoj vet temen , dhe akuzon per devijime nga un .
Provat i sjella si ne foton e postuar.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Vajza po ben shpifje. Ai eshte Loverboy, une jam Dr. Loverboy pra kane dallim. Kjo vetem se e verteton cmendurine e saj, ju flm zotri gjykates.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Protestoj !
Perves se vajza mundohet te njollose postin e te nderuarit Doktor,Loverboy..kemi te bejme me photoshop..
Me abuzime posti duke i sjelle situatat sic do ajo..fshirje te postimeve duke marre per te mireqena veten ato qe do ajo
Me neperkembeje te antareve te thjeshte.
E patolerueshme!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kerkoj nga gjykatesi t'ja caktoje nje vizite vajzes per tek mjeku i syve, flm !
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Kerkoj nga gjykatesi ti mare provat dhe ti kontrolloje per fotoshop .
Naten
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Pasi lexova dy palet arrita ne kete konkluzion
Ne respekt te dy paleve:

Sipas Nenit 15 Te drejtat dhe lirite themelore te njeriut jane te pandashme, të patjetërsueshme e te padhunueshme dhe qendrojne ne themel te te gjithe rendit juridik.
Organet e pushtetit publik, (pra ti @Vajza) në përmbushje te detyrave te tyre, duhet të respektojne te drejtat dhe lirite themelore te njeriut, si dhe te kontribuojne ne realizimin e tyre.
Neni 18 Te gjithe jane te barabarte perpara ligjit. Askush nuk mund te diskriminohet padrejtesisht per shkaqe te tilla si gjinia, raca, feja, etnia, gjuha, bindjet politike, fetare a filozofike, gjendja ekonomike, arsimore, sociale ose ne rastin e @Nicktjeter qe eshte cik qenie e vecante.

@Vajza nuk ka respektuar detyren e institucionit publik.
Në kuptimin juridik, nje institucion publik eshte një person juridik i cili në veprimtarine e vet financohet nga fonde publike (ne antaret ne kete rast) dhe kontrollohet nga shteti. Drejtimi i nje institucioni publik mund te behet nepermjet nje personi te vetëm ose prej nje bordi apo Keshilli Administrativ,(admini) antaret e te cilit Jane te gjithe nenpunes te shtetit dhe te emeruar prej tij per nje periudhe kohe te caktuar.

@Nicktjeter eshte e pafajshme, I vetmi faj I saj eshte pse lindi femer deep down ndihet mashkull lol

Gjykata terhiqet per vendim.
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Pasi lexova dy palet arrita ne kete konkluzion
Ne respekt te dy paleve:

Sipas Nenit 15 Te drejtat dhe lirite themelore te njeriut jane te pandashme, të patjetërsueshme e te padhunueshme dhe qendrojne ne themel te te gjithe rendit juridik.
Organet e pushtetit publik, (pra ti @Vajza) në përmbushje te detyrave te tyre, duhet të respektojne te drejtat dhe lirite themelore te njeriut, si dhe te kontribuojne ne realizimin e tyre.
Neni 18 Te gjithe jane te barabarte perpara ligjit. Askush nuk mund te diskriminohet padrejtesisht per shkaqe te tilla si gjinia, raca, feja, etnia, gjuha, bindjet politike, fetare a filozofike, gjendja ekonomike, arsimore, sociale ose ne rastin e @Nicktjeter qe eshte cik qenie e vecante.

@Vajza nuk ka respektuar detyren e institucionit publik.
Në kuptimin juridik, nje institucion publik eshte një person juridik i cili në veprimtarine e vet financohet nga fonde publike (ne antaret ne kete rast) dhe kontrollohet nga shteti. Drejtimi i nje institucioni publik mund te behet nepermjet nje personi te vetëm ose prej nje bordi apo Keshilli Administrativ,(admini) antaret e te cilit Jane te gjithe nenpunes te shtetit dhe te emeruar prej tij per nje periudhe kohe te caktuar.

@Nicktjeter eshte e pafajshme, I vetmi faj I saj eshte pse lindi femer deep down ndihet mashkull lol

Gjykata terhiqet per vendim.
Per denim se vendimin e paske shpall lol
E shkreta @Vajza
Po si se bone i zo mi , se ia kisha qit rrylat e fytit lol
 
Top