• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nicktjeter vs Vajza

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une mendoj se vajzes duhet t'i ipet nje mundesi e dyte qe ta tregoje aftesine e saj sidomos ne perzgjedhjen e cifteve javore. E them kete sepse pas analizave te fundit qe bera ne laboratorin tim me disa kolege, arritem ne perfundim qe asaj i mungon vitamina e zbuluar kohen e fundit e cila ndikon direkt ne trurin e personit kur ben zgjidhje. Si rezultat, vajza ka mundur te gaboje. Ne i rekomanduam qe te haje nga 3 arra ne dite dhe kikirika ne mbremje.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ehhh Kane ikur pellumbat kane fluturu me
Kohe, e kemi hak kete ajer te ndotur
Ndaq more, une di me fluturu edhe vet
 
Top