• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nikolic e puth me zor Presidenten e Kroacisë

legjenda

Tetova
amiti Brdo –Brioni i cili po zhvillohet në Zagreb e ku po merr pjesë edhe Zëvendëspresidenti Joe Biden, po komentohet shumë edhe për shkak të një “incidenti” ndërmjet Presidentes së Kroacisë Kolinda Grabar –Kitarovic dhe atij të Serbisë Tomislav Nikolic. Nikolic e ka puthur Presidenten e Kroacisë duke iu imponuar dukshëm.
Askush nuk e ka pritur që Presidenti Nikolic do të jetë kaq i “ngrohtë” me Presidenten e Kroacisë Kolinda Grabar-Kitarovic e cila është zënë në befasi nga puthjet e tij. Dy palët kohëve të fundit kanë acaruar raportet, por Nikolic ka befasuar nikoqiren e tij duke i gjuajtur në qafë. Ai e ka puthuar 3 herë atë në mënyrë tradicionae serbe. Presidentja kroate ka dashur ta ndërprejë këtë situatë pasi Nikolic ka realizuar puthjen e dytë, por homolog i saj nuk është ndalur.
 
Top