• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nis aventura e 'Big Brother 6'

AjSi

...
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Kjo goca me nje tatto te krahu Elona ,kjo se di pse me terhoqi :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

[h=1]AjSi[/h]cent edhe un jam bjonde po sdo t thot gje :p ajo ishte e trash fare ...hardii yes ajo nuk ngaterrohet kollaj ;p
Bah sa cope cope ajo, ku jetojne keta njerez komplet robot i telekomanduar.
 
A

Alltini

Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Ky nje emision ne pergjim 24 ore?? ketu gjithshka luhet mbrapa,,ky iliri mir qe qenka i pari,,
dhe i deshiroj shum fat ne peshkim,,kudo qe te ket hedhur grepat.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Nuk e di pse disa e perbuzin kaq shume, por kam pershtypjen se edhe forumi jone (dhe virtualitetet tjera kuptohet) eshte nje lloj Big Brotheri miniaturial. Ka debate, ka nderskembca te organizuara dhe paorganizuara, ka flirte, ka edhe dashuri (noshta ka edhe sek s) ama shyqyr qe ne forum s'kemi kamera.:fiu::fiu::fiu:

Tani vares se per cfare arsye e shikon big brotherin ashtu siq varet shume se per cfare je futur ne virtualitet. Seriozisht Big Brotheri nuk me prodhon dicka qe nuk e ka shoqeria jone???? Dicka qe nuk e hasim cdo dite???
 
Top