• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një bimë që bënë mrekulli!

PiNkY

Anëtar i Nderuar


Kërcejtë e bimës Bishti i Kalit mblidhen në fund të pranverës dhe nga fillimi i verës. Kjo bime përmban silic organik, potas, alumin dhe vitaminë C. Përdorimi i kësaj bime forcon ligamentet, kockat, flokët, thonjtë etj., Pastron gjakun, kuron veshkat, fshikezen e urinës, prostatës dhe cistet. Gjithashtu mjekon mosmbajtjen e urinës, rrjedhjen e gjakut nga hundët, nga rrugët urinare, gjakrrjedhje e tepruar në menstruacione, aneminë e shumë të tjera, si dhe ndihmon në eleminimin e djersitjes së tepruar gjatë natës. اaji përgatitet duke valuar 3 gota uji, hidhet 1 lugë gjelle me bime të grimcuar dhe valon 2 minuta. Më pas lihet të ftohet 20 minuta dhe pihet në mengjes dhe në darke, 2 ditë dhe 1 ditë më pas të lihet dhe të vazhdohet për 21 ditë.../lexo-tani/
 
Top