• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një detyrë e testit të Maturës 2012

gafi

Anëtar i Nderuar
Mosha
41
Vendndodhja
ne shtepi
Titulli: Një detyrë e testit të Maturës 2012

Hartini, nuk e thash qe ke kopjuar, aspak bile, por me habiti fakti qe askush nuk e pa zgjidhjen e ofruar nga ana ime...Me gjase u moren ne insistimin e gafi-t qe sasia nuk ndryshon hahhahahhaha
kryesorja problemi u zgjedh. ju e keni dite i pari urime.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Një detyrë e testit të Maturës 2012

e de mjaft, nuk zihen burrat per nje problem matematike! lol

p.s. o Gafi:postimi im ishte per shaka me shume, se su be nami per nje ushtrim :)
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Mosha
41
Vendndodhja
ne shtepi
Titulli: Një detyrë e testit të Maturës 2012

e de mjaft, nuk zihen burrat per nje problem matematike! lol

p.s. o Gafi:postimi im ishte per shaka me shume, se su be nami per nje ushtrim :)
ja kesaj pune kena me i shku deri ne fund, skena me lan me kaq nder burra kena me vendos kete problem.


ja une jam hidheru nuk mundet kaq leht mem pajtu ma ke dhan 2 eeee me ke ngel thuaje se hahahahhahahahahah.
 
Top