• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Sefer Daja

drague
Nje kenge per ty.

Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt:)
 

Sefer Daja

drague
Nje kenge per ty.

Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt:)

Qe kenget mos te levizen nga tema; Ju lutem adresojni ato drejt nje antari apo personit qe deshironi te pershendesni!!
 

Sefer Daja

drague
Nje kenge per ty.

Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt:)
 

Sefer Daja

drague
Nje kenge per ty.

Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt:)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Love. :kis
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Nje kenge per ty.

Per Cyber lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Nje kenge per ty.

Një përshëndetje për Hajduti.. :)

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Nje kenge per ty.

Për dikë .. -5.. që e ka patur shumë qejf këtë këngë.. :)

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Nje kenge per ty.

Per dike qe i pelqejen fjalet shum...........
 
A

Alltini

Titulli: Nje kenge per ty.

Per Cent,
[video=youtube;Tng-dEk8SwU]http://www.youtube.com/watch?v=Tng-dEk8SwU[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Nje kenge per ty.

Për atë që ma dha..

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

Per vetveten time..!!

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Nje kenge per ty.

Code:
Pershnes PiNkY

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Per ty Wish :D
[video=youtube;BFETZLG-gII]http://www.youtube.com/watch?v=BFETZLG-gII[/video]
 

Endrra

VIP
Titulli: Nje kenge per ty.

.jane te pavdekshem ...kshuqe pershendes gjith ata qe still loving scorpions ,,,edhe mua po deshet lol
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Nje kenge per ty.

Per PiNkY :D

[video=youtube;UpvzaYRS-qg]http://www.youtube.com/watch?v=UpvzaYRS-qg[/video]
 
Redaktimi i fundit:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Wish :)
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Nje kenge per ty.

Code:
 Per PiNkY

[video=youtube;ap-_qnYG3j4]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=ap-_qnYG3j4&NR=1[/video]
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Nje kenge per ty.

Code:
[b] Pershnes PiNkY[/b]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Nje kenge per ty.

Për dikë..

 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bella

[video=youtube;-XB7aftz6zY]http://www.youtube.com/watch?v=-XB7aftz6zY[/video]
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Nje kenge per ty.

Code:
Per PiNkY

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Wish
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top