• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Veten
Ti ho incontrato per caso
Ma ti ho amato per scelta
Ora diamoci tempo, non avere fretta
Io ti tengo per mano
Ma tu tienimi stretta
E se a volte nel caos
Ti sentissi vuoto
Io sarò li al tuo fianco
E al futuro ci penseremo dopo
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Xhelozi sdi a e ke ndegju kete ndonjehere, me tvertet eshte profesor :D


 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top