• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Meqe e rihapa perseri temen per tejkalim postimesh.
Kete e kam per veten time,dhe per cdo njerin/njeren nga ju nese e pelqeni!!


 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Per ty per ty....po futja kot po he lol

[video=youtube;tt2k8PGm-TI]https://www.youtube.com/watch?v=tt2k8PGm-TI&list=RDksdAs4LBRq8&index=3[/video]

Edhe mos ec aq shpejt se do na cosh per kolloqifte :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

edhe une per Pavaresinë e Kosovës sonë të dashur :) .... Shum SUKSESE ne te ardhmen.......Tث DثSHIROJMث!!! 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

për Kosovën tonë dhe Shqipërinë......

[video=youtube;k-edpZTPcLs]https://www.youtube.com/watch?v=k-edpZTPcLs[/video]
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vetes dhe kesaj dite ! :)
Cdo dit eshte nje udhtim ne kohen tone.
Ne shpirtin tone!
Eshte nje mundesi per te shkuar me tej,me shpirt mendime veprime.
Eshte nje mundesi per te zbuluar pak me shume,,pak me tej nga vetja dhe bota,,,
koha eshte dashuria e jone,dhe ne jemi bekimi i kohes sone.


 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Veten si fillim.Passion, nuk e di ne mund te pelqej rryma ama muzika eshte e bukur. : )
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Veten............


[video=youtube;-Uwnnx6X2_A]https://www.youtube.com/watch?v=-Uwnnx6X2_A[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top