• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
@Monique o dashuri o shpirt, o yll i bukur qe rrezato feminitet ne cdo gjest qe bo. Je femra me e hijshme dhe me elegante qe ka pas na i her virtualiteti Shqiptar. Percjell qyteterim, inteligjent, fines... jo si ca australokithekus hibrid me nishona me lesh ne surrat qe hecin zbath dhe hypin neper pem :p
Tani prit kur te na kurorezojne si cifti me i shkare i virtuales lol lol ...
a don ti gjin me luftue per kete trofe qe sa e more lol
 
  • Love
Reactions: Tip

Tip

Antar Aktiv
Tani prit kur te na kurorezojne si cifti me i shkare i virtuales lol lol ...
a don ti gjin me luftue per kete trofe qe sa e more lol
Sigurisht qe po nuk ishe i gatshem te luftoje, nuk do te arrije dot kurr te fitoje nje femer si ty! Ti je nivel tjeter shpirt! Ti sje si kto femrat refugjate qe mledhin ulli neper pem! Ti je e vecant! Je shembull per gjinin femrore. Cdo mashkull do te ishte krenar per te pasur nje femer te vertet si ty ne kra!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top