• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një këngëtar gjerman lufton në Siri (VIDEO)

C3nI

Anëtar i Nderuar

Një këngëtar gjerman lufton në Siri (VIDEO)


cbb2568aadaa8f2447914b9182707f66_L.jpg

Fotografitë e gazetarëve në Siri kanë lëshuar disa pamje të një këngëtari gjerman i cili është konvertuar në Islam dhe lufton kundër regjimit të presidentit Bashar al-Assad, në Lattakia të Sirisë.

Dikur i njohur si “Deso Dogg”, gangsteri gjerman tani njihet me emrin “Ebu Talha”.

Në videon e tij në Siri, ai është veshur me uniformë xhihadiste duke bërë thirrje për “xhihad”, dhe duke u falur dhe argëtuar në një lum të Lattakias.

Si duket, Ebu Talha është i lumtur atje, pasi që disa herë në video thotë “Elhamdulilah” (Falënderimi i takon Zotit)./ilirida/kohaislame.com

 

xhebrail1

INTERIST
Vendndodhja
Midis Kosove
Titulli: Një këngëtar gjerman lufton në Siri (VIDEO)

keta te ketuhi e kan friken ne gjak ska me keq se kur ne mitrocice ndigohet groan bregovici artisti qe mut edi rama e nderoi me qytetar nderi i tiranes..
 
Top