• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje kuiz i lehte llogjike

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
je duke u kthyer ne shtepi , eshte nate dhe bie shume shi .kalon me makine perpara nje ndalese autobuzi dhe shikon qe 3 persona jane duke pritur autobuzin .
1- nje plake e moshuar qe duket ne gjendje jo te mire shendetsoore
2-nje miku jot qe dikur te ka shpetuar jeten
3-goca me te cilen je i dahuruar cmendurisht
ne makinen tende ka vend vetem per nje per nje tjeter person , ti nuk mund te kthehesh mbrapsh njehere qe je larguar qe aty . cilin nga keta persona do shoqeroje me makine deri ne destinacionin qe deshirojne ???????? mendohu mire perpara se te pergjigjesh :
a) do shoqeroje plaken deri ne spital e keshtu ti shpetoje jeten
b)do shoqeroje mikun tend te vjeter duke ja kthyer nderin
c)por nga ana tjeter mund te mos gjeje me goce me te cilen je cmendurisht i dashuruar

llogjiko forumist llogjiko :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

te kisha pas makinen logaritese afer e kisha zgjidh po kshu sbej dot gje:);)
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

A eshte miku i lidhur me ndonjeren prej atyre??? :D

Une do kisha thirrur ambulancen per plaken, dhe ofruar mikut per ta cuar ne shtepi, nuk do kishte pranuar dhe kisha marrur vajzen qe dashuroj, miku kishte marrur urbanin :D LOL
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

te kisha pas makinen logaritese afer e kisha zgjidh po kshu sbej dot gje:);)

po jo mer plak jo se nuk duuhet makina llogaritese ...eshte komplet llogjike .... kete tetin u a kan bere njehere 200 personave ....vetem njje prej tyre arriti ta zgjidhte
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

A eshte miku i lidhur me ndonjeren prej atyre??? :D

Une do kisha thirrur ambulancen per plaken, dhe ofruar mikut per ta cuar ne shtepi, nuk do kishte pranuar dhe kisha marrur vajzen qe dashuroj, miku kishte marrur urbanin :D LOL

jo mo miku s'eshte i lidhur me asnjeren .... tashti ti mund te ikje edhe pa marre asnjerin nga te 3 , i lije aty ....po puna eshte te gjesh zgjidhjen me te duhur .... nuk eshte kjo qe the ti
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

do merja vajzen en makine plakes i therrisja smbulancen shokut i therrisja taksine :) te gjithe ne shtepi te gezuar :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

ose dhe kjo do i lija makinen mikut te conte vajzen qe e dashuroj ne shtepi sepse tek personi qe dashuroj kam besim dh e nuk mendoj gjera te keqija un do rrija me plaken duke prit ambulancen dh edo u ktheja ne shtepi me taksi :) ne ket ore te vone gjete ma na e ber ket ti se eshte lodh truri
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

ose dhe kjo do i lija makinen mikut te conte vajzen qe e dashuroj ne shtepi sepse tek personi qe dashuroj kam besim dh e nuk mendoj gjera te keqija un do rrija me plaken duke prit ambulancen dh edo u ktheja ne shtepi me taksi :) ne ket ore te vone gjete ma na e ber ket ti se eshte lodh truri

te kjo i je afruar paksa ......
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

do i lija makinen mikut te conte plaken ne spital dhe un me vajzen do u kthenim bashke me taksi apo ne kembe ku di un ika se do flej tani se ngela ne forum jam ber si gogoli :) naten
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

me gocen do prisje autobuzin ..... ik fli i qete se e gjete :D ...naten
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

nese une nuk kam te drejte te kthehem ne te njejtin vend po ata tjeret a kane te drejte te kthehen dy her ne te njetin vend]
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

nese une nuk kam te drejte te kthehem ne te njejtin vend po ata tjeret a kane te drejte te kthehen dy her ne te njetin vend]

lere gafi se u gjet
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

hahahahahaha gjeta kuizin plako sma merte mendja qe do e gjeja qekam i pa pam :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

je duke u kthyer ne shtepi , eshte nate dhe bie shume shi .kalon me makine perpara nje ndalese autobuzi dhe shikon qe 3 persona jane duke pritur autobuzin .
1- nje plake e moshuar qe duket ne gjendje jo te mire shendetsoore
2-nje miku jot qe dikur te ka shpetuar jeten
3-goca me te cilen je i dahuruar cmendurisht
ne makinen tende ka vend vetem per nje per nje tjeter person , ti nuk mund te kthehesh mbrapsh njehere qe je larguar qe aty . cilin nga keta persona do shoqeroje me makine deri ne destinacionin qe deshirojne ???????? mendohu mire perpara se te pergjigjesh :
a) do shoqeroje plaken deri ne spital e keshtu ti shpetoje jeten
b)do shoqeroje mikun tend te vjeter duke ja kthyer nderin
c)por nga ana tjeter mund te mos gjeje me goce me te cilen je cmendurisht i dashuruar

llogjiko forumist llogjiko :p

Thjesht shokut do i kisha lene makinen qe te conte plaken ne spital edhe vete do kisha marre urbanin me gocen qe dashuroj tmerresisht.
 

NnnnnN

OutLaw
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

Miku merr makinen time dhe e shoqeron vajzen qe un e dashuroj,
un pres me plaken te vij e ta marre ambulanca
kthehet shoku dhe shkojm diku ta pimë nga nje, ose e percjelli per ne shtepi :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

hahaha e kam gjetur un akoma se kuptuat hostel mos u bej kopjac haha
 

KOZANOSTRA

`CrimineL-CarteL-RebeL`
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

hahaha Brravo devil se una isha tu e lexu nga fillimi, po mendoja kujt tja prish e kujt tja ndrreq ketu lool po jo shum e veshtir per tu gjet ,, una vet si fillim se mendova keshtu :p:p thash po le mikun ne timon plaken ne vent par, dhe una me vajzen ne bagazh. hahaha ky do ishte mendimi ime i par :p:plool
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

Thjesht shokut do i kisha lene makinen qe te conte plaken ne spital edhe vete do kisha marre urbanin me gocen qe dashuroj tmerresisht.

vetem se the thjesht po te them nuk e ke gjet :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

vetem se the thjesht po te them nuk e ke gjet :p

Sa e padrejte eshte kjo bote.çfaj kam une qe nje shoku im ma kishte thene oara disa kohesh.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

ja edhe nje tjeter :
je rruges duke vozite me makine me shpejtesi ,papritmas te dalin ne rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze .cilen do e kishe shkell.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

ja edhe nje tjeter :
je rruges duke vozite me makine me shpejtesi ,papritmas te dalin ne rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze .cilen do e kishe shkell.

frenat! apo koçnicat :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

ja edhe nje tjeter :
je rruges duke vozite me makine me shpejtesi ,papritmas te dalin ne rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze .cilen do e kishe shkell.

Nqs kisha mund me e ndal makinen pa i shkel asnjeren mir po nqs nuk kisha mundur ia kisha len makines se cilen :p ose te triat i kisha ndjekur me makin qe ti shkel te triat mos ti hy ne hak tjerav :)
 

gafi

Anëtar i Nderuar

Ghost

Anëtar i Nderuar

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1610080_457188561077709_293485613_n.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top