• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje lule per anetarin/en e preferuar...

Annaana

Antarë i Respektuar
Asnjë nga ditët tona nuk është e zakonshme.
Cdo ditë është unike, e veçantë, jetojeni me buzëqeshje dhe duke dhuruar nje lule njerezve qe ju dhurojne caste te gezueshme edhe pse nepermjet fjaleve❣️
 

Annaana

Antarë i Respektuar
IMG_20201013_165152.jpg
@Ledia
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Une duke cuar porosine e Moglit te "me e ngushta" (po citoj Moglin) e fisit te grekut/grekeve antishqiptar qe shperndajn helm ne virtualitetin shqiptar:

lule.gif
 

ZoteriaJuaj

Aqif Bej Efendiu
Per me te bukuren
Por edhe me te shpifuren
Por edhe gjithe fare e fisin, burra, femra e cfare mund te kete te shartuar


Lule dhuruar nga gomari im se nuk ben dallim ai
 

ZoteriaJuaj

Aqif Bej Efendiu
Ti nuk e ke idene nese ishin apo s'ishin barkethate... sepse te tute ishin duke punuar token e shqiptareve...

Debatit mbi ndihmen europiane nuk i hyj fare sepse me ty eshte harxhim kohe. Per Aliun e Egjiptit eshte tjeter histori dhe te tjera rrethana. Mua s'me intereson ai krahasim; me intereson krahasimi shqiptaro-grek dhe ate permenda me siper.

Aliu i Tepelenes ishte aq i zoti sa u be pashai me i fuqishem ne Ballkan. Gjithsesi, nuk eshte turp qe u mposht nga nje perandori.
Po me thabe te mite cfare pane
Ty te thane qe ishin luftetare


Mua me thand qe ushtrin se kishin me qejf


Pavaresisht rrethanave, Aliu kishte fuqine te shpallte pavaresine e fuqine ti shpallte osmaneve lufte kur u be kryepashai i ballkanit.

Dhe duke marre parasysh ngjarjet, me rritjen e renien e aliut, greket perfituan me se shumti. Ata fituan pavaresine. Ne fituam lavdate mbi nje njeri.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
:)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
FB_IMG_15996396873617788.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top