• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje nene qe do te ndihej e bekuar,nese djemt e saj do te ishin gay...

Guest20

Offline✌
Gwen Stefani, këngëtarja e hitit “Make Me Like You” i do djemtë e saj në mënyrë të pakushtëzuar dhe nëse një ditë do zbulonte se djali i saj është “gay” ajo do e pranonte dhe respektonte vendimin e tij.


Gwen ka lënë të nënkuptohet se djemtë e saj do të kenë mbështetjen e plotë në lidhje me seksualitetin e tyre.

“Do të jem e bekuar nëse djemtë e mi do të jenë ‘gay’”,* ka thënë në një intervistë të dhënë së fundmi Gwen për “PrideSource”. “Thjesht dua që djemtë e mi të jenë të lumtur dhe të shëndetshëm. I kërkoj Zotit të më drejtoj se si të jem një nënë e mirë sepse nuk është një punë e lehtë”.

Top Channel
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Nje nene qe do te ndihej e bekuar,nese djemt e saj do te ishin gay...

Shendetsia e madhe nese eshte gay...Zot o Zot, sa budallalleqe qe folin.....
 

Endrra

VIP
Titulli: Nje nene qe do te ndihej e bekuar,nese djemt e saj do te ishin gay...

me sa shoh si gjithmone behen perkthimet gabim .
Ajo patjeter mbeshtet femijet e saj cfaredo qe ata te zgjedhin te jen !
Kjo eshte krejt tjeter besoj .
 
Top