• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Një objekt fluturues i paidentifikuar (UFO) është filmuar në qiellin e Leedsit të Anglisë.

Objekti misterioz është kapur nga një kamerë për disa minuta duke lëvizur me shpejtësi të vogël nëpër ajër para se të zhdukej me shpejtësi të dritës.

Jo të gjithë janë të bindur për këtë filmim, madje një komentues thotë se videos i zhduken disa pamje kur objekti zhduket.
mapo
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Ufo ka,ose jashtetoksore, sigurisht qe s"jemi te vetmet qenie te gjalla ne univers.
POr videia me siper me duket montim.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Po sikur ne te jemi nje plan i ufove
Sikur te jemi bere per te sherbyer ata dhe ne nuk e dime
Mbase dhe veprat greke sjane pa baza
sikur hyjnite e vertete te jete Zeusi me te bijte?
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Vendndodhja
Larg!
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Po sikur ne te jemi nje plan i ufove
Sikur te jemi bere per te sherbyer ata dhe ne nuk e dime
Mbase dhe veprat greke sjane pa baza
sikur hyjnite e vertete te jete Zeusi me te bijte?
Kete po mendoja dhe une. Po sikur??
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

E sheh telepatia qe kemi si gjenetike nga ster ster stergjyshet tane ufo

Kush eshte darwin le te thoje une kam prejardhjen nga majmuni se une jo.
Jam rrace e paster intelegjente.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Jam kurioz te dij sesi na quajne neve ata qe ne i quajme UFO !
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Jam kurioz te dij sesi na quajne neve ata qe ne i quajme UFO !
Se di se si...ama uroj te lexojne nje tabele qe kam me vete cdo here ku shkruhet:
Merrmeni, ju lutem merrmeni.
Po konsumohem kot ne kete bote me kete rrace te thjeshte njerezore.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Se di se si...ama uroj te lexojne nje tabele qe kam me vete cdo here ku shkruhet:
Merrmeni, ju lutem merrmeni.
Po konsumohem kot ne kete bote me kete rrace te thjeshte njerezore.
Ncnncncncn ca njeriu je mo vllaaaa , po pse duhet te ikesh ? Pse je kaq egoiste dhe mendon vec per vete pa menduar pasojat e ikjes tende :(
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Një UFO filmohet mbi qiellin anglez

Se di se si...ama uroj te lexojne nje tabele qe kam me vete cdo here ku shkruhet:
Merrmeni, ju lutem merrmeni.
Po konsumohem kot ne kete bote me kete rrace te thjeshte njerezore.
Hej cuna, uleni i cik diskun te kjo tabela.
 
Top