• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njofime per konkursin e letersise 2018

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
te nderuar anetar te forumit jam pak e zene ndaj nuk kam publikuar konkursin... do e hap sa me pare dhe nderkohe nese ndonjeri nga ju nuk me ka derguar krijimin jeni te mirepritur.
ju kerkoj falje e njekohesisht edhe pak durim ... jeta reale ndonjehere na merr kohen apo sna jep mundesine ti dedikojme kohen qe meriton kjo teme.
flm per mirekuptimin.jana
 
Last edited:

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos na vono 😉
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
ju kujtoj temen meqense me keni pyetur.

Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)
mirepres krijimet e juaja.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Do me thene do shkruajme per një "grusht" shi. :))

Kur do hapet konkursi kete muaj?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
ka krijime kete muaji apo cuq????
 

Monique

Staf në FV.AL
Pershendetje te gjithve ,

Ju informoj se per muajin Nentor dhe Dhjetor 2018 konkursi i Letersise do drejtohet nga une .

Tema per muajin Nentor është :

Atdheu/ Teme e lire

Mirepres cdo krijim per t'a shijuar te gjithe bashke ...

Mbetemi ne kontakt :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
E kur hapet konkursi ?! :p
Po krijime a kane ardhur gje? :p
 
Top