• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po ç'muza ju aman, se ke germa e 2 se fjales se pare te fjalise se pare te hiqni frymezemin.
po ti cke, ato s'dolen me parulle per Frankun lol

p.s. Cfare eshte frymezemi? :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Hellou.....jemi ne oret e fundit , dhe ende shume nga ju mungojne
Mbetem ne pritje....
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Ju rikujtoj momentet e fundit.... edhe sot keni kohe ....neser eshte too late :p
 
Ju rikujtoj momentet e fundit.... edhe sot keni kohe ....neser eshte too late :p
Po per ne piktoret
qe shkruajme poezi erotique
a ban mi postu ktu a?
 
Top