• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2020

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Hi all

Dua tju rikujtoj persa i takon konkursit te muajit Mars...

Konkursi per kete muaj do hapet ne daten 28, keshtu qe nese keni vendosur per te qene pjese , nxitoni :)

Thx
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Mgjesi

Neser hapet konkursi...ju lutem nxitoni !!!!

Faleminderit ju qe keni sjelle dhe faleminderit ju qe do dergoni
Ju te tjeret minimalisht votoni e komentoni kur te hapet!

Thx shume
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Faleminderit qe pyetet ,por inbox im zuri merimanga
Kalofshi bukur dhe rilexohemi neser ne mengjes me krijimet....
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Me terezi , deri neser ne ora 9 te mengjesit ju pres lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Mgjesi

Po ju pres edhe 30 minuta juve qe mund te jeni ne dilemen e te nisni ose jo nje krijim....

Pastaj sorry shume.
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Mgjesi

Po ju pres edhe 30 minuta juve qe mund te jeni ne dilemen e te nisni ose jo nje krijim....

Pastaj sorry shume.
Relax baby
Sa kafe ke pi deri tani?
Ta pim nje bashk ? ☕
Un du vetem sheqerin ne fund te filxhanit ahahaha
 
Top