• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2020

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
@Chupachups si është tema ketu
Harbin , kjo është tema e krijimeve . Dmth shkruan një text , poezi , proze car te doje zemra ty ... dhe ja dergon @Moonlight ne pm .pastaj ajo i nxjer ktu dhe ne antaret vootojm ajo qe na pelqen .
Kurse tema e Didit është tjeter , ajo është tema e fotove , dhe dergon foto :) .
Kuptove?
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Unë?! Jooo kurrë! Sjam unë që e hap në data të ndryshme :p lol


Po thash, të futem atë ditë, të bëj analizën time të radhës :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Dmth. duhet me ta qu para dates 30 prill :giggle:
 
Top