Njoftimet e konkursit letrare~22.

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Tema;Shtator ~ Udhtime neper endrra.

ejj dhe 4 ditee,kush ka mundesi te me dergoj ndonje strof ,varg,niseni ne posten time,pasi ndryshe s`do kemi konkurs letersie,ta dini. 🤗
@Raniaa bej dickaa te bukru e spontane se kam pare qe ke shpirt poetik, @Peperina dashni jam ne pritje,si mbyllje @Desa dhe @Bebw dy dashamirset e konkursit per dergime ndaj ti.
E cdo antare eshte i mirepritur.
@Soulmind ca ke bo mire!? ahahahhaha
Ku ndodhen vargjet e letersise?
Nuk kam formim të duhur (jam e papjekur midis të nderuarëve)
Dalshit mirë
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Oooo krijimeeee?
Ska konkurs pa krijime. :(
Krijime skam!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ejj ej,mirembrema!
Ja ku po vij perseri me nje teme mjafte te bukur per letersine per kete muaj;
Nentor~Neper gjurmet e kohes.
plus si gjithmone 'teme e lire`.
Pres krijimet tuaja ne posten time deri me daten 19 Nentor.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ejj ej,mirembrema!
Ja ku po vij perseri me nje teme mjafte te bukur per letersine per kete muaj;
Nentor~Neper gjurmet e kohes.
plus si gjithmone 'teme e lire`.
Pres krijimet tuaja ne posten time deri me daten 19 Nentor.
Po i futem punës unë 😌
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Ka kohe qe skam shkru ne kete teme te mrekullueshme.

Deri kur eshte afati.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ejjj,me sillni noj krijim plissss.
Nuk kam asnje krijimmm. :(
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Moj e hape prap ti kete? 🤣🤣
Tani e vura re. Aman o Nev ça na hap pune tani! 🥺 Ketu ne Tirane s'po me frymezon asgje! 🥺
 
Top