Njoftimet e konkursit letrare~22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ik mojj
Na hap cik ate konkursin per miss-in se knej nga une ka dal dielli😂
Me mire me coo nje krijim. :(
Se per bukuriii,e dime qe jemi forum i bukurrrr hahahahahahahaha
 
  • Haha
Reactions: NGU

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
  • Puç
Reactions: NGU

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ejjjj.krijime po ju themm.. ahahahahahha
Birthday Girl Reaction GIF by TLC
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nese doni te keni konkurssss,nisuni rrugeve frymzuese,me rrjeshta qelibar, une duke ju pritur tek shtegu si behar. ahahhahahahahahahah
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nese keni ndonje rrjesht per te me derguar pres krijimet tuaja deri neser ne mjes!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendetje,pershendetje!
Jam ne pritje te krijimeve tuaja,per muajin Maj.
Tema e muajit; Maj ~ Nje lule per ty.
Por sic e dini ,cdo muaj ka dhe teme te lire.
ku cdo krijues te ndihet i lire ne krijimin e vargjeve te ti.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendetje,pershendetje!
Jam ne pritje te krijimeve tuaja,per muajin Maj.
Tema e muajit; Maj ~ Nje lule per ty.
Por sic e dini ,cdo muaj ka dhe teme te lire.
ku cdo krijues te ndihet i lire ne krijimin e vargjeve te ti.
Data 3 o nejrez te perendisee. :p
a kuptoni qe duhet me cu krijime-ehhh?
Po e hapim me fituesin e funditt. :p @LeVoyageur . pasuesen e ti ahhahahahahahaha, @Soulmind dhe te gjithe shkrim dashesit.... @Desa . @Monique dhe mos thuaj prape skam kohe ahahahahah. @Loverboy , @NjeZePraneJush , @SunFIower dhe ti @Arfenilla coje nje krijimmm cojeee. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Data 3 o nejrez te perendisee. :p
a kuptoni qe duhet me cu krijime-ehhh?
Po e hapim me fituesin e funditt. :p @LeVoyageur . pasuesen e ti ahhahahahahahaha, @Soulmind dhe te gjithe shkrim dashesit.... @Desa . @Monique dhe mos thuaj prape skam kohe ahahahahah. @Loverboy , @NjeZePraneJush , @SunFIower dhe ti @Arfenilla coje nje krijimmm cojeee. :p
Mua ma bejne me hile. Me kuptojne shkrimin dhe nuk ma votojne nga inati. Fat i te tjereve qe te fitojne 🤣🤣🤣

p.s. Sikur ta kam pas cuar 1 dikur. Fute kte muaj se skam frymzim serio 😁
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Mua ma bejne me hile. Me kuptojne shkrimin dhe nuk ma votojne nga inati. Fat i te tjereve qe te fitojne 🤣🤣🤣

p.s. Sikur ta kam pas cuar 1 dikur. Fute kte muaj se skam frymzim serio 😁
Po mir ti beje dhe jepja @NeVertiti te përkthej ajo ne gjuhe e saj kshu s'do e mar vesh njeri qe e ke shkrujat ti lool lool
 

Monique

With or Without u
Top