Njoftimet e konkursit letrare~22.

Peperina

Larg shume larg
Qe kur te kam njohur
Ne mendime jam futur
Te faleminderit
Qe je kaq e bukur

Qekur jemi njohur
Sy me sy u pam
Rruget kryqezuam
E kurre me su ndam
E bukur nuk jam
Te dukem ty
Se si me dukesh ti
Vetem un e di

Ti di vetem dicka
Qe askush se di
Dy qenie ne nje
Ndjenje qe nuk njeh kufi
Shshh…..🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Talamoja talamojaaaaaaaaa.. mos u ngaterroni me konkursin tim per te zbuluar anetaret se e keni keq punen :p Se di te behem dhe une e keqe 🤥🤥
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@Lindiii ste kam lexuar shume keto dit.
Por e noj krijim po pate niseeeee.
 
Top