• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Prap ketu per tiu rikujtuar qe krijimet mund te mi dergoni deri me date 14.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Lejohet qe krijimi tek ket vetem 2 fjali ?
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

2 ti
2 une bejme me hile per ty Mals :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Korriku do jete ky
Korrik- Diku nen ylber vs Teme e lire Eshte nje kenge Somewhere Over The Rainbow Israel Kamakawiwo'Ole qe mjaftojne dy minuta ta degjosh dhe te shkruar 2 flete pa ndaluar, sepse mund te shkruar cf te qeteson shpirtin, te pershkruash cfare te rrethon, natyren.
Ju rikujtoj temen per muajin korrik.
Pranoj krijimet deri me date 14.
Suksese te gjitheve!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Beni sevape me dergoni ndonje krijim:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

hahahahaha ,ylberet udhtojne ne ty u shuan,tani eshte vone, dhe shirat e dimrit jan rizgjuar :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Mos kujto se te harrova ,kartolinen ta dergova . Pulla mungon ,postieri ka dal ne pension . Krijimi Titullohet : Kesulkuqja dhe Borebardha
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Na na avashni avashni ju...
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Shkrini talentin per muajin korrik. Krijimet pranohen deri neser para ores 00:01.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Per mungese prurje krijimesh tema do hapet kur te behen te pakten 3 krijime
Ju flm.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ca thu ti mo ? direkt neser krijim une , do dal qe ne mengjes tek lulishtja e taiwanit edhe ta thur nje faqe me shkronja :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Gushti cmendes
Gusht- Amf vs Teme e lire Amf eshte nje coctail blu dhe eshte aq i hidhur sa me vertete te vjen te thuash Adios my friends , ndaj
pershkruani cmendurine me shoqerine, cmendurite e veres atehere kur i keni thene botes lamtumire une po shkoj me pushime


Sot hapet zyrtarisht konkursin per gushtin me temen e mesiperme
Pres krijime shpirtra udhetar, konkursi ne doren tuaj.
Aloha.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Gusht- Amf vs Teme e lire Amf eshte nje coctail blu dhe eshte aq i hidhur sa me vertete te vjen te thuash Adios my friends , ndaj
pershkruani cmendurine me shoqerine, cmendurite e veres atehere kur i keni thene botes lamtumire une po shkoj me pushime
Mos me detyroni te them cdo njeriu privat me dergo krijim
Bejeni me te mira duke lexuar lajmerimet:p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Promemori : Akoma skam marre asnje krjim.Mos hezitoni.
Jini shpirtmire shpalosni fantazine tuaj.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Pershendetje dhe tek kjo teme:

Njoftimen per muajin shtator si me poshte

Tema per Shtatorin;


Shtator- Ja shiu pik, pik,pik,pik,

Bjen në rrugë , troket ai pa pushim vs Teme e lire Gjeja e pare qe te vjen ne mendje kur thua shtator eshte shiu vjeshta dhe shkolla
Une mendova te marr kengen e Vace Zeles si stimul per kete muaj, por nese ti e gjen veten tek dicka tjeter, urdhero prandaj ekziston dhe tema e lire .Kalofshi mire, dhe meqe fillim muaji; Nje muaj te mbare per te gjithe.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Te nderuar dashamires te konkursit tone letrar.Sot eshte dita e fundit per pranimin e krijimeve te ketij muaji ne adres te konkursit tone.
Tema perkatse e Shtatorit: Ja shiu pik, pik,pik,pik,
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nev lol lol ngelme nshi tan jeten :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top