• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk u zihet besë femrave sot

Guest20

Offline✌
brrylibroadway shqip facebook logo.jpg
Jam një djalë 34 vjeç nga Shkodra dhe para 8 muajsh u njoha me një 25-vjeçare po nga qyteti im.

Në bisedat e para më tha që nuk kishte patur kurrë marrëdhënie, edhe pse nuk e besova me kalimin e bisedave e nga mënyra si më rrinte larg e besova.

Dreqi e mori pse duhet të më gënjente.

Unë nuk e doja patjetër të virgjër, por tani më duket më e ulët se femra më e ulët në këtë botë.

Muaj kaluan dhe normal disa herë i kërkova që të avanconim lidhjen tonë. Ajo më thoshte që nuk jam gati, nuk jam gati.

Isha gati ta çoja në shtëpi ta fejoja, sepse në biseda më dukej vajzë me vlera.

Kur një pasdite po ikja me një shok diku me makinë, e zë këtë në një makinë me një laçian që më doli i njohur shok pas shoku që ju betohem është 53 vjeç.

Në fillim ma mohoi më tha që e kishte të njohur familjar, por qyteti është i vogël dhe doli që ishin dashnorë.

Unë e shihja të veshur mirë e ajo në fakt akoma s’ka gjetur punë, por hajt thoja ja ble familja.

Më është neveritur aq fort, sa kam marrë tërë inat të gjitha femrat.

E bukura është se pas ndarjes me mua, ajo vazhdon me atë gjyshin e saj, e nuk më kërkon fare.

A i besohet sot femrave? Pse duhet t’më mbante dhe mua nuk e kuptoj?…Skandal, çfarë zhgënjimi…
Filozofia jetes
 
Last edited by a moderator:

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Nuk eshte ceshtje besimi, por ceshtje plotesimi kerkesash.... Ky mavria ka qene pa breke ne bythe keshtuqe ajo duke e ditur qe me kete vetem petulla me uje do hante tere jeten nuk i dha asnje shprese perkundrazi i beri nder qe nuk pranoi propozimin e ketij... ;)
 
Ca tipash kta ! Une jam alamet çuni
ene kam vite qe kerkoj dike me te pakten
minimumi 150/200 mij km edhe spo gjej dot
ky e dashka taze fare.. :p

ps: kjo lloj femre po i vuni kapakun
bohet njeri per shpi se i ka ra amortizimi daku
edhe siguracioni i kushto me pak :)
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Se mos ju zihet meshkujve ?

Ka lloj lloj palacosh , nga te dyja palet.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk unzihet bese meshkujve sot, se sot jane me ty, neser te flakin si plaçkë. Femrat jsn mall,
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Te pakten ne ju japim duart, kurse ju femrat mbani tre kater njeheresh e nuk largoni njeri...;) shfrytezuese me sakt...:)
 

Zana1

Braveheart
I njihke mire , ti ... loool
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Mashkulli mund te jet luan ose ujk,por femra esht dhelper.
Femra gjithmon esht në gjendje te te manipuloj,te te qetsoj kur mashkulli acarohet e I zbulon genjeshtrat.
Skan faj meshkujt, disa femra e meritojn ti mbysesh.
 

Bukowski

Gjumash
Mos u merzit nese te braktis femra jote, do te gjesh nje tjeter edhe ajo do te braktis. cit buk :D

eshte e kot te flasesh per keto gjera, jane konsumuar vite me par
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Aman ki kujdes e mos bej vetvrasje :p

Po pyll pa derra nuk ka! Pse duhet te pergjithsohen femrat apo meshkujt se dikujt i qelloi te njihte person te gabuar?!?!
 
Sille ka te sillesh ne tematiken e kesaj teme , fajtoret jane meshkujt , nese nje budalla si zen bese cdo femreje !
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Femrat jane lezeti I kesaj bote.... trajtoji mire jepu dashuri plotesohu kerkesat dhe te japin boten... ;)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ahhahahahaha u i shkerti Ja paska marre lacjani :p
Cfare idiotesish lexojme zot na ruaj mendjen duhet thene robi.
 

Didi

C'est la vie.
Aman ki kujdes e mos bej vetvrasje :p

Po pyll pa derra nuk ka! Pse duhet te pergjithsohen femrat apo meshkujt se dikujt i qelloi te njihte person te gabuar?!?!

E paske thene me para! Edhe une do thoja te njejten gje, ka si femra si meshkuj qe nuk u zihet bese.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ky artikull eshte hapur 3 jave me para. Keshtuqe nga neser mund te besoni
Sa per te plotesuar taman ditet.
 

Florian Xhediku

Antarë i ri
Femra si kto ka shum ,por vec me ate mosh qe kishte ajo nuk duhet ta veje ne diskutim virgjerin ,se tani qe 15 vjece nuk po durojn mo dhe koha qe ne jetojm nuk po i qethet shum per virgjerin femrave ,sepse ato shohin si te jetojn sa me mir dhe mos ti mungoj asgje prandaj keshilla ime eshte te gjesh femer dhe te bashkjetosh dhe aty i sheh te gjitha difektet .un e kom perjetu ket gjo dhe bera zgjedhjen time nuk komplikova gjerat pash cfar ishte e mir apo e keqe dhe bera zgjedhjen time .mos u dashuro se perfito femra thjesht rrespektoje me shum bo per femren me shum te trajton keq se mendon qe ket e kom fut nthes dhe bej cte dua . Mos u bo xheloz se i jep bezdi shifi vec xhestet dhe me xhestet do kuptosh karakterin e saj nuk ke per ta njoft kurr per pak dit apo per pak her qe del se e ka cdo sjellje nenkontroll per aq min sa rri me ty .
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Gjestet s'kane asnje lidhje me formimin e femres pasi ndryshojne nga njera periferi ne tjetren dhe tek e fundit nuk ka asgje te keqe. Nje kengetare nuk ka te njejtat xheste si nje spikere apo si nje aktore sepse veprojne ne fusha te ndryshme, ashtu sic nuk mund te pretendohet se nje femer e prapambetur duhet t'i japi mesim nje femre ne karrier. Eshte gjithashtu e papranueshme qe nje mashkull te vendosi mbi fatin dhe te ardhmen e nje femre. Kaq...

Morali fisnik dhe femeror lart, moralizmi i permiresueshem poshte.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Femra si kto ka shum ,por vec me ate mosh qe kishte ajo nuk duhet ta veje ne diskutim virgjerin ,se tani qe 15 vjece nuk po durojn mo dhe koha qe ne jetojm nuk po i qethet shum per virgjerin femrave ,sepse ato shohin si te jetojn sa me mir dhe mos ti mungoj asgje prandaj keshilla ime eshte te gjesh femer dhe te bashkjetosh dhe aty i sheh te gjitha difektet .un e kom perjetu ket gjo dhe bera zgjedhjen time nuk komplikova gjerat pash cfar ishte e mir apo e keqe dhe bera zgjedhjen time .mos u dashuro se perfito femra thjesht rrespektoje me shum bo per femren me shum te trajton keq se mendon qe ket e kom fut nthes dhe bej cte dua . Mos u bo xheloz se i jep bezdi shifi vec xhestet dhe me xhestet do kuptosh karakterin e saj nuk ke per ta njoft kurr per pak dit apo per pak her qe del se e ka cdo sjellje nenkontroll per aq min sa rri me ty .
Permbledhja qe ju i keni bere ne ato cfare shkruani me siper ka dy rruuge.
Ose ju nuk e njihni sic duhet femren ne tersine e saj,botekuptimin dhe nderthurjen e saj vepruese dhe psikollogjike.
Ose jeni djegur keq ne ndonje lidhje,dhe pastaj flisni me pergjethsime mbi gjinin e femres.
Nuk duhet harrojme asnjehere qe femra lind dhe rrit mashkullin,nisur nga kjo femra eshte ushqyesja,besnikja dhe flijimi me denjesor dhe shpirteror per mashkullin.

Tjerat jane relativitete ,si puna e tymit .
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
une mendoj se siq je vet, ashtu kerkon edhe kategorine…… perndryshe nuk ndodh shpeshher me deshtu.


Njeriu mund zhgenjehet 1her, porse dikur mendueshem duhet te mesoj edhe nga gabimi i vet.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kurre nuk iu eshte zene :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Si mendoni ju femra? Pres debatet lol
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
A te pergjigjem me pyetje ,meshkujve u zihet bese?
/normal qe po mj motra ,sjane te gjithe njelloj
/ok vellai edhe femrave normal qe po se nuk jane te gjitha sardele me bot te vogel
/kenaqsi qe folem
/nderi im
😝😝😝😝(sikur me lehtesoj ky monolog 😂)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Cdo gjo e boj hallall, vec meshkujt qaraman jo. 🤣
Se di ca halli ka patur se e ndalova leximkn tek fjalia: Pse dreqin duhet te me genjente. 🤣
 
Top