• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk u zihet besë femrave sot

N0

Old School.
/quit se degjeneroi diskutimi ne “absurditet” te njome dhe skam çizmet me vete.
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Mashkulli mund te jet luan ose ujk,por femra esht dhelper.
Femra gjithmon esht në gjendje te te manipuloj,te te qetsoj kur mashkulli acarohet e I zbulon genjeshtrat.
Skan faj meshkujt, disa femra e meritojn ti mbysesh.
Ne asnje menyr... askush ska te drejte te perdori dhune tek tjetri. Sepse ne vend te civilizohemi po kthehemi ne monstra.
Ajo e paska refuzuar kushedi se sa her dhe ky po ankohet pse preferon nje 50vjecar... nuk e ka genjyer, thjesht ska hap goj per jeten e saj sentimentale.
Kjo historia e plakushit mund te jet e vertet por edhe e sajuar nga inati refuzimit sepse me te tille kemi pasur te bejme te pakten nje her ne jet.
 

Desa

Temet Nosce
Fundja nuk janë femrat ato që paragjykojnë!

Sa për faj, të dy palët janë të barabartë. Këtu shihet një dashuri e njëanshme dhe dihet pastaj kush kënd e akuzon.
 

Ridexxx

Me simpatiku i FV
Mashkulli mund te jet luan ose ujk,por femra esht dhelper.
Femra gjithmon esht në gjendje te te manipuloj,te te qetsoj kur mashkulli acarohet e I zbulon genjeshtrat.
Skan faj meshkujt, disa femra e meritojn ti mbysesh.
Bravo, e vetmja femer qe mori guximin dhe e tha :p
 

Desa

Temet Nosce
Napoleoni, i dëshpëruar si hapësi i temës, ka thënë: Më fal nënë, por edhe ti je grua!
Kërkoj ndjesë për postimim lartë, sepse në vend të hapësit të temës do duhej të ishte protagonisti i temës.
Shëndet e paqë 😊
 
Top