• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk u zihet besë femrave sot

Jetmira

Antarë i Respektuar
Bravo, e vetmja femer qe mori guximin dhe e tha :p
Na knaqe.
Humor çerdhje.
Nuk luaj me dy porta.
Un femer jam por kur shof ca e ca mvjen zor e ulje qe jam femer.
Kto feministet e forumit qe bejn ne postime sikur i mbeshtesin femrat,jane te parat qe i gjykojne femrat e tjera.
 

Lauri

Anunnak
Jo @Lauri eshte Zana qe kudo me kte emer e ke....ska lidhje me elushen
Se ku ja lexova Leges nje gje te tille. ne fakt i njoh te dyja me vite dhe dy karaktere komplet te kundert. Per ate u habita kur e lexova diku.
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Se ku ja lexova Leges nje gje te tille. ne fakt i njoh te dyja me vite dhe dy karaktere komplet te kundert. Per ate u habita kur e lexova diku.
No no pale mos e ke lexuar gabim...ose lega e ka shkrujt gabim
I njohim te dyja ,skane lidhje gjekundi :)
 
Top