• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oda e Bejteve

Dale dale a mavri
zabathur na qenke ti?
ndize zjarrin se po vi
shtrihu vete prane oxhakut
ti tregosh arat plakut
nen qeleshe me kendo
trupin dridhma e lengo
me shtrengo o zeno
me shtrengo e bejm kuvend
a je per 69? lol
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Dale dale a mavri
zabathur na qenke ti?
ndize zjarrin se po vi
shtrihu vete prane oxhakut
ti tregosh arat plakut
nen qeleshe me kendo
trupin dridhma e lengo
me shtrengo o zeno
me shtrengo e bejm kuvend
a je per 69? lol
yt tutje lanet
me keto stile ti te vret
jam e lodhur a der'zi
po ti je shume qejfli
nuk di une nga 69
di veç drejt dhe as ne kend 😝
e keshtu cte mollois
paske qn vertet nje pis 😂
di veç qejf o qerrata
mos me kto stila o pasha
seç u tremba u venita
paf ma beri edhe drita 😂
kena kohe pa loz letra
ca na ngacmon plage te vjetra 😝
u plak Zeno a derbardh
ska fuqi te vij verdall
iku vapa me gushtin thosh Jovani
po qe se ka pat keq shejtani 😝😂😂😂
 
O zeno o brez argjenda
qe ke harruar çesht gjashtenenta
ç'te ka gjetur a lumadhja ti
u mbylle ne shtepi?
ik dil e shijo rini
mo rri ne shtepi
dil o koce kerko çobanë
te tregoj te bej hatane
qenke ber si murgeshe
pakse zene goxha leshë
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
ah more melun degjove
Zenon fare çe merove
paske qen allah allah
me keta stila mashallah
leshi tani te mban ngroht
se u thava ne te ftoht
çke derbardh qe sme le rehat
ti per vete çan drru me spat
jam e brisht more i uruar
ftohem po te fle zbuluar
leshi mua me siguron
e ne spital me nuk shkon 😂
shif e bej a der'zi
mos e luaj hiç as ti
eshte ilaç 1me1
se po te zuri nuk te lë
e keshtu ti more djale
ska tani st'nxjerr dot shal
dhe ne stan nuk vij më
se me lesh ti s'm lë 😂
per dy muaj more dreq
leshin fap do ta heq
deri ateher mor jaran
nuk shkel m ne ate stan 😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Cuna cupa ku jeni mbet
Paskeni lane oden e shkret
Copa akulli paskan mbulu
Nje dore zjarr si paski vu
Si lihet oda kshu aman
Pa kujdes e pa kerkan
S'paski la e s'paski fshi
Ne tana anet gjurulldi
Ja une solla ca dru te thata
Hilarious ku t'zuri nata
Si sna sjell t'i pak zjarr
Se per te shpyrti ka mall
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Cuna cupa ku jeni mbet
Paskeni lane oden e shkret
Copa akulli paskan mbulu
Nje dore zjarr si paski vu
Si lihet oda kshu aman
Pa kujdes e pa kerkan
S'paski la e s'paski fshi
Ne tana anet gjurulldi
Ja une solla ca dru te thata
Hilarious ku t'zuri nata
Si sna sjell t'i pak zjarr
Se per te shpyrti ka mall
Oh kush me ka ardh mua
kete plakun shume e dua
po shiqyr a der'zi
na i ke thare keta di(dy) si(sy)
ngela une duke te prit
ja ku erdhe porsi drit
hec ketu te pijm raki
te pijm bashke si rini
po e marr kete dolli
per plaken more qejfli
do ta pish me fund kete got
qe plaka te mos rrij kot
e uruara te bej qef
se eshte ber telef
ec me Hilan ulu ketu
sa te sjell Jarani dru
do ngjitem çik der ne stan
te kerkoj cik ate belan
me tradhtoj mua te shkren
te mart lumi @L0v3rM4n 😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Na mbush gotat moj kunadhe
Te t'kallzon plaku ca halle
Jam ne hall moj hall te zi
Si t'ja baj me plaken s'di
Mej kallxu se jam ra n'dashni
Thot mos u beje ti axhami
Po kush t'don ty o plakush
A se sheh se je kerkush
Hajt plakush mos ja le seri
Kam ra une te kam ba njeri
I thash po m'dojne cikat n'forum
Trus bythen tha futja gjume
Cikat me ty kan ba hajgare
Ke ba veten per pese pare
N'hall te madhe Hila kam ra
Se njemend kam ra n'sevda
Po kerkush nuk po beson
E sevdaja posht po shkon
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Na mbush gotat moj kunadhe
Te t'kallzon plaku ca halle
Jam ne hall moj hall te zi
Si t'ja baj me plaken s'di
Mej kallxu se jam ra n'dashni
Thot mos u beje ti axhami
Po kush t'don ty o plakush
A se sheh se je kerkush
Hajt plakush mos ja le seri
Kam ra une te kam ba njeri
I thash po m'dojne cikat n'forum
Trus bythen tha futja gjume
Cikat me ty kan ba hajgare
Ke ba veten per pese pare
N'hall te madhe Hila kam ra
Se njemend kam ra n'sevda
Po kerkush nuk po beson
E sevdaja posht po shkon
hec te Hila more Lumadh
cila po te vjen verdall
shiko plaken ò lanet
veç ajo te do vertet
te ka ikur ty kjo moshe
veç per plaken je kaposh
po dhe Hila te ka xhan
se je plak mor plak shejtan
zgjate doren a der'zi
te buroj lum kjo raki
se do pi dhe do gezoj
bashke me ty po bejtoj
kur vjen ti ne Ode o plak
Hila ndizet ,merr shume flak
rrij larg saj more qejfli
se te dogji te beri hi 😂
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
O @WxP hajd tek Hila a der'zi
se ngela me pleqeri
asnjeri ne Ode nuk vjen
edhe Hila bejte s'gjen
mbeta vetem djale mbeta
per çik bejte seç u treta
zgjate goten me raki
le te ngrem nje dolli
le ta pim per rini
per dashnit ne pleqeri
hajde ketu more derbardh
mos me bej te vij verdall
po me zuri kjo e shkret
Hila behet si termet
mos u tremb se nuk demtoj 😂
po u afrove te kafshoj 😝😂
 
O zeno me tabjate
nga kullose kesaj nate?
une i ziu u semura
me ka hyp temperatura
nuk me do asnje labe
ngela vetem si pule shirake
lem te digjem te pervelohem
se flasim kur te sherohem 😔
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
O zeno me tabjate
nga kullose kesaj nate?
une i ziu u semura
me ka hyp temperatura
nuk me do asnje labe
ngela vetem si pule shirake
lem te digjem te pervelohem
se flasim kur te sherohem 😔
Tu beft zenua mor lanet
cmu be copa zemra e shkret
hajd medet cm ka gjet
ti jeton dhe ne kurbet
Zeno ty te ka shume xhan
nuk te ndrron ty mor jaran
do te pres sa te sherohesh
qe me Zenon te terbohesh 😝
veç rri shtrire te mos mundohesh
edhe shpejt te me sherohesh😘
 

WxP

Grupi
Une xpija prej verteti
Me kte Hila sec me gjeti
Bejtexhesha me fuqi termeti
Pertypa celsin prej sikleti
Kur u shfaq si transeti lol
Me lexet e mori kthesen
Mke harru po me hek shpresen
A e mban mend se kush jam
Nje Molle jeshile une kam
Si simbol i freskise
Molle jeshile e laberise
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Une xpija prej verteti
Me kte Hila sec me gjeti
Bejtexhesha me fuqi termeti
Pertypa celsin prej sikleti
Kur u shfaq si transeti lol
Me lexet e mori kthesen
Mke harru po me hek shpresen
A e mban mend se kush jam
Nje Molle jeshile une kam
Si simbol i freskise
Molle jeshile e laberise
O pasha seç me skuqe
nga jeshile u bera e kuqe
cte te them o lanet
fap ma beri zemra e shkret
afrohu ta mbush ate got
Ç'ma nderove Oden sot
Ne siklet ti mos rri
cfare do,verë apo raki?
mos mungo shume ketu
merr dhe hidhi zjarrit drru
O @WxP more qejfli
me Hilan vetem pi
se ska gjume nga marazi
pak nga pak si bomb do plasi😝
 
Tu beft zenua mor lanet
cmu be copa zemra e shkret
hajd medet cm ka gjet
ti jeton dhe ne kurbet
Zeno ty te ka shume xhan
nuk te ndrron ty mor jaran
do te pres sa te sherohesh
qe me Zenon te terbohesh 😝
veç rri shtrire te mos mundohesh
edhe shpejt te me sherohesh😘
Manxurane penxherese
hiqma bluzen se po vdese
prekem zeno me ferko
futi duart ledhato
mu tha buza a e vrare
xhishu shpejt me shuj zjarre
se çobani keshtu e ka
nuk sheronet pa gra
eja zeno shtrihu prane
te ta gdhime ne divane lol
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Manxurane penxherese
hiqma bluzen se po vdese
prekem zeno me ferko
futi duart ledhato
mu tha buza a e vrare
xhishu shpejt me shuj zjarre
se çobani keshtu e ka
nuk sheronet pa gra
eja zeno shtrihu prane
te ta gdhime ne divane lol
😂 a melun e degjove
Zenon sec e seksitove 😂
pritem se po vij xhan
do te boksoj ne divan
paske zjarr te pashuar
po marr uje te destiluar
mos u zhvish mor edepsez
ta pres kemben der ne rrez😂
sherohu pastaj te shikojm
do kendojm e do bejtojm 😝
 
😂 a melun e degjove
Zenon sec e seksitove 😂
pritem se po vij xhan
do te boksoj ne divan
paske zjarr te pashuar
po marr uje te destiluar
mos u zhvish mor edepsez
ta pres kemben der ne rrez😂
sherohu pastaj te shikojm
do kendojm e do bejtojm 😝
Hajde zeno te çobani
se kam gruan te stani
atje ajo na pret
te dyve te na bej yzmet
eshte labe lesh verdhe
trupin do na e bej sterr
eshte xheloze eshte nevrike
te kafshon s'te ben per mike lol
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Ledian kush ma ka hidhru
O çdo i shqepi ne drru
dilni para mor lanet
se nga prapa kjo ju vret 😝
si ja bet Ledias kete
te gjalle jo nuk ju lë
as nuk qan e as nuk qesh
ne kok do ju ler pa lesh 😂
Ledia eshte vajze e papar
shume e mire nuk ka te shar
e degjuat seç na gjeti
Iku Zenua nga mileti 😝
 

WxP

Grupi
Cme ktheve mbrapa nja 18 vjet
Rrinim 40 ore ne internet
Me qitap bonim apelin
Bejteve i humbnim venin
Skish chit-chat po vetem rima
Me bejte bonim si trima
Ti e din qe une sta kthej
Me qef tmodh kom me tshoqnu
Damixhonin e veres me e shpu
Me u bo xurxull fare
Me fillu tu knu me kitare
E me ta heq ty marazin
E pastaj le te plasim :p
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Cme ktheve mbrapa nja 18 vjet
Rrinim 40 ore ne internet
Me qitap bonim apelin
Bejteve i humbnim venin
Skish chit-chat po vetem rima
Me bejte bonim si trima
Ti e din qe une sta kthej
Me qef tmodh kom me tshoqnu
Damixhonin e veres me e shpu
Me u bo xurxull fare
Me fillu tu knu me kitare
E me ta heq ty marazin
E pastaj le te plasim :p
ohoho he is my beast
na qenka dhe kitarist
kur te vish ne ode lugat
me kendo nje serenat
do kercej do behem zjarr
po kendove si Korçar
ah cme bere o @WxP
eshte ber Hila si mavri
naten mezi pres te bjer
qe te mbushim nje got ver
te ja marrim bejtes xhan
me kitare mor aman
pija mbrem seç me zuri
dhe ne gjumë mua me vuri
ndaj bejtoj qe me dit
me raft pika sa ke prit 😂😝
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Hajde zeno te çobani
se kam gruan te stani
atje ajo na pret
te dyve te na bej yzmet
eshte labe lesh verdhe
trupin do na e bej sterr
eshte xheloze eshte nevrike
te kafshon s'te ben per mike lol
o çoban u sherove
ter naten ç'mu merove
nuk gjete hiç qetsi
te rreh gruaja o mavri 😂
mos bej faj more lanet
se eshte labe dhe ta pret 😂
e degjove @L0v3rM4n
me merove dhe mua te shkren
desh me rrahu a der'zi
cfaj kam une qe je qejfli
me ngadal ate kallash
se me duket do e hash😂
se leshverdha eshte termet
qe te dy na hedh ne det 😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
hec te Hila more Lumadh
cila po te vjen verdall
shiko plaken ò lanet
veç ajo te do vertet
te ka ikur ty kjo moshe
veç per plaken je kaposh
po dhe Hila te ka xhan
se je plak mor plak shejtan
zgjate doren a der'zi
te buroj lum kjo raki
se do pi dhe do gezoj
bashke me ty po bejtoj
kur vjen ti ne Ode o plak
Hila ndizet ,merr shume flak
rrij larg saj more qejfli
se te dogji te beri hi 😂
N'hall te madh Hile kam ra
Si tja beje me gjithe k'to sevda
S'di ke te le e ke te mbaje
Shpirti s'ma do qe t'i ndaje
Syri t'gjitha i lakmon
Ama takati si duron
Me marre Legen me qu n'mal
S'kam besim se i beje hall
Me marre Nicken me grabite
N'gjysme nate prej saj duhet me ike
Me marre Neven me provu
Kam dyshim muj me deshtu
Me marre Monen me rreziku
Droje qe shpirti mundet mem lshu
Hove hove po mendoje
Me mire goja te lengezoje
Me mire eshte me m'bet merak
Se masandej me i ra prap
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
N'hall te madh Hile kam ra
Si tja beje me gjithe k'to sevda
S'di ke te le e ke te mbaje
Shpirti s'ma do qe t'i ndaje
Syri t'gjitha i lakmon
Ama takati si duron
Me marre Legen me qu n'mal
S'kam besim se i beje hall
Me marre Nicken me grabite
N'gjysme nate prej saj duhet me ike
Me marre Neven me provu
Kam dyshim muj me deshtu
Me marre Monen me rreziku
Droje qe shpirti mundet mem lshu
Hove hove po mendoje
Me mire goja te lengezoje
Me mire eshte me m'bet merak
Se masandej me i ra prap
ah sa flak te ka marr pushka
lere rinin po shko te krushka 😂
se nuk ke shume takat
shko priti druret me sopat
me kujdes keto seksitime 😂
do te bej plaka therrime
si kaposh do te rrjep
dhe komposto nuk te jep 😂
mbaje mire more lanet
temperaturen ajo ta zbret
hajde tani more qejfli
dhe degjo mos pi raki
se fillon nga avazi
e nxjerr korbin nga kafazi 😂
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
O moj Oda rrumbullak
po vij me @Xhelozi flak
paska zjarr sot ky djal
aman t keqen mos me shal😝
hajd tek hila syri zi
mbushe goten me raki
do bejtojm te dy tok
do qajm hallet si dy shok
kujdes mos pi shume
se rakia te bn zullum
do fillosh te me ngacmosh😂
do me turresh si kaposh
me ngadal e me lezet
si bejtexhi ben termet😝
 

Xhelozi

😎😎😎
@Hilarious
Ty po tprisja
Nje frymzim e kisha
T hyja me ca rreshta
Disa gjera ti shprehja
Ulu moj shoqni nga nje raki ta pim
Te flasim e kuvendojm
Hallet ti sqarojm
Si kaposh nuk turrem
Vjen afer m ulesh
Mi thu dy tri llafe
Sikur do m'kallje 🤪😆
Nisi t behej tap
Rrobat ti thjeshtoj
Nishanin tja dalloj 😆
Cke moj hila qe mshikon
Njeher me afron
njeher me vazhdon
Nganjeher me embelson
si sheqer e si limon 😆
Mbaju hila mos u luhat
Urt e but e më avash
Ti si pul un si dash
Fjalt e tua si kallash
Je nje rrug nje kalimshe
Ti ne zbritje un ne hypje
Fikim dritat bejm stervitje 😆😆😆
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
@Hilarious
Ty po tprisja
Nje frymzim e kisha
T hyja me ca rreshta
Disa gjera ti shprehja
Ulu moj shoqni nga nje raki ta pim
Te flasim e kuvendojm
Hallet ti sqarojm
Si kaposh nuk turrem
Vjen afer m ulesh
Mi thu dy tri llafe
Sikur do m'kallje 🤪😆
Nisi t behej tap
Rrobat ti thjeshtoj
Nishanin tja dalloj 😆
Cke moj hila qe mshikon
Njeher me afron
njeher me vazhdon
Nganjeher me embelson
si sheqer e si limon 😆
Mbaju hila mos u luhat
Urt e but e më avash
Ti si pul un si dash
Fjalt e tua si kallash
Je nje rrug nje kalimshe
Ti ne zbritje un ne hypje
Fikim dritat bejm stervitje 😆😆😆
O ti dashi me kurore
do te ha ne fund dhjetorë
cme kenaqe te qelloft
me kete bejte jam shume soft
do te gris bluzen me dhune
do te bije ku te dhemb me shume 😂
se Hila ty te ka xhan
edhe dhuna te ben derman
rakin do ta pijm me fund
qe fustanin sot ta tund
ti ke ardhur porsi drit
une e veshur ne dinamit😝
nje gabim te besh mor djal
do ta humbesh ate shal😂
ec ketu plot dashuri
dhe me Hilan ziej raku
te shijon ky ballkazani
ma ka sjell rrushin cobani
eshte i fort por te gjen karar
a degjove o i vrare 😝
 

Xhelozi

😎😎😎
O ti dashi me kurore
do te ha ne fund dhjetorë
cme kenaqe te qelloft
me kete bejte jam shume soft
do te gris bluzen me dhune
do te bije ku te dhemb me shume 😂
se Hila ty te ka xhan
edhe dhuna te ben derman
rakin do ta pijm me fund
qe fustanin sot ta tund
ti ke ardhur porsi drit
une e veshur ne dinamit😝
nje gabim te besh mor djal
do ta humbesh ate shal😂
ec ketu plot dashuri
dhe me Hilan ziej raku
te shijon ky ballkazani
ma ka sjell rrushin cobani
eshte i fort por te gjen karar
a degjove o i vrare 😝
Sa shum akuza sheqer nga buza
Zemra mu thy .dhunen smunj me ta kthy
Ec e ulu ne preher mos me bej zehër 😆
Shalen te ta prek rakin ta kthej me eks
Ndize furren moj lanet
Misrin du ta pjek
Raki e fort nga ky ball kazani
Kte e pi veq shejtani 😆
Piva u bona spat
Zemren ma dogje flak
Me ket fustani qenke waw 😆
Thuje moj hila thuje
Se m plase si tritol fush kruje 😆
 
  • Haha
Reactions: NGU

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Po ku jeni a te vrare
a ju mart lumi ju mar
pse nuk vini ne keto ane
bejte te qendisni xhan
po ku je o @L0v3rM4n
prit e prit e ti nuk vjen
nga ke humbur ti @WxP
se na trete si qiri 😝
edhe ky @Xhelozi djali
nga keto ane harron te dali
@Ivy bukur si selvi
te shijon porsi kajsi
edhe ti me nuk po vjen
e lam vetem oden e shkren
me ka lën vetem dhe plaku
plaku @kitrra 123 gjufuraku
hajdeni mos pertoni
me pahir sot do bejtoni 😝
do ju qepem nuk ju ndahem
do filloj e me sdo mbahem
do e tund siç di vet
tju trondis porsi termet😝
 

WxP

Grupi
Une per ty leja koken
Nji dit tbukur lash dhe rrogen
Erdha nshpi per dashni
Ti rrishe vetem shtri
Sec me ra cakmaku
Nuk e di pse zeno ma kapi🤣
 
Une per ty leja koken
Nji dit tbukur lash dhe rrogen
Erdha nshpi per dashni
Ti rrishe vetem shtri
Sec me ra cakmaku
Nuk e di pse zeno ma kapi🤣
A moj zeno te dhjefsha stilin
me tradhetove me bilbilin
po tani çfare do nga mua?
o dashnore e jo me grua? lol

Ps: Wxp zere se ja shkrujte ti lol
 
wxp merre shtruar,
zenua se pati menduar
merre çoje andej nga deti
atje beji adetin lol
degjove o zenoo
ik atje e renko
ik renko siç di vete
ik e beje termet lol
 
Top