• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oda e Bejteve

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
wxp merre shtruar,
zenua se pati menduar
merre çoje andej nga deti
atje beji adetin lol
degjove o zenoo
ik atje e renko
ik renko siç di vete
ik e beje termet lol
O çoban te hengert dheri
@WxP e kam si sheqeri
veç ai me embelson
terbimin tek une e zgjon
do ikim ne mal jo det
seç mu qepe mor lanet
a degjove gjetç belan
Zenon nga burri dot se ndan
jemi shpirt e jemi zemer
Une dhe ai i njejti emer


Ps: jalla degjove çoban 😂
 
L0verman o cun azgan
Njehere ja bere hâtan
Bejte i Bejm se e Kemi xhan
Po ku di gje ky hajvan lol
Ah e di moj e uruar
po une zenon e kam provuar
zenua vdes per çobanin
me mua ajo ben dolli
nuk pyet per wxp lol
 

WxP

Grupi
wxp merre shtruar,
zenua se pati menduar
merre çoje andej nga deti
atje beji adetin lol
degjove o zenoo
ik atje e renko
ik renko siç di vete
ik e beje termet lol
Une shtruar e kopsitur
Shpejt ne rrjet re i coroditur
Nuk e di ne te thash
ne shtepi skam krevat

P.s Duhet me provoku qe tbesojm :p
 
Une shtruar e kopsitur
Shpejt ne rrjet re i coroditur
Nuk e di ne te thash
ne shtepi skam krevat

P.s Duhet me provoku qe tbesojm :p
Neper bejte jemi provuar
se une jam i martuar
zenua thote qe te don
por çobanin e mendon
kape o vlla se su be hataja
na shpeto nga belaja lol

heres tjeter beji yzmet
mos e ler vetem ne det
se eshte ngjale e rreshqet
pale se kush e pret :p
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Ik se te pret jarani
ka nxjerr koken nga jorgani
ik o zeno e kunvendo
posht jorganit ti renko
shko laj ato mekate
se me mua kaq e pate lol
Ptu jazek more coban
leshverdhen po ta sjell ne stan
veç ajo te ujdis
e degjove more pis 😂
gesheret ka mar ne dore
thot se do ta pres ate kembor 😂
behu gati te renkosh
nga e keqa do gulçosh
do me kujtosh mor aman
o Zeno Laben ma mban
Une do vij si zonje e mire
do i them eshte qelbesire
bjeri se e paska hak
se na doli si zambak
ec tani e mos bej zhurm
@Daisy im te zhduk pa gjurme 😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
O moj Hile cfare te gjeti
Odes tende i humbi lezeti
Akullnaja paska vu
Qa u be qyqe mi gru
Po si mbahet soba kshu
Pa xixe zjarri e pa dru
Si pritet kshu moj musafiri
Nuk ndez llamp e nuk ndez qiri
Je pas kan kan nje zoje e rane
T'vishin ne ode qe te tane
Kapixhiku hin e dil
Ti shendrisje si kandil
Mu ke ba bredharake
Plot me hile e dinake
Me burra t'huej tu ladru
Oden tane ke harru
Hajde ciko ti te shpija
N'kapixhik t'presin njerezia
Vargu i tyre hiq pa nda
Me kojshi do biesh n'bela
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
O kush me paska ardh mua
prap me erdhe pa nje grua
ulu shpejt atje matan
me Zenon te nxjerresh sevdan
me mungove mor lanet
e lam vetem kete ode te shkret
svjen njeri qe te bejtoj
edhe Hila e harroj
ja te mblidhemi te tere
kjo dita ne ode te na zer
mere goten mor qejfli
ta mbush plot me raki
le ta ngrem dollin e pare
dhe pastaj bejtes tja marr
 
Ptu jazek more coban
leshverdhen po ta sjell ne stan
veç ajo te ujdis
e degjove more pis 😂
gesheret ka mar ne dore
thot se do ta pres ate kembor 😂
behu gati te renkosh
nga e keqa do gulçosh
do me kujtosh mor aman
o Zeno Laben ma mban
Une do vij si zonje e mire
do i them eshte qelbesire
bjeri se e paska hak
se na doli si zambak
ec tani e mos bej zhurm
@Daisy im te zhduk pa gjurme 😂😂
Une jam burre a'e vrare
pale sa femra kam pare
sikur te kisha frike
nuk do gjuaja perdite lol
nje labe qe pate ti
u dogj u be hi
ndaj te them o lante
labja jote hall me vete...
 
  • Haha
Reactions: Vie

kitrra 123

plak gjufurrak
T'ngreme dollin mori me fun
Te rrekej bejtja si lum
Ja po sjelle une ca thengjill
Ik ti ndiz ndonje kandil
Mos beje zhurme se zgjohet plaka
E odes tende i hy flaka
Po mori vesh qe jam ketej
N'pushkatim do na veje
Hajde tash me m'kallxu
Ku je kan kah ke ladru
Si s'te ra ne mend per mu
Ka nje vit qe m'je largu
Ne forum shume je lazdru
Si ste ra ne mend per mu
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
T'ngreme dollin mori me fun
Te rrekej bejtja si lum
Ja po sjelle une ca thengjill
Ik ti ndiz ndonje kandil
Mos beje zhurme se zgjohet plaka
E odes tende i hy flaka
Po mori vesh qe jam ketej
N'pushkatim do na veje
Hajde tash me m'kallxu
Ku je kan kah ke ladru
Si s'te ra ne mend per mu
Ka nje vit qe m'je largu
Ne forum shume je lazdru
Si ste ra ne mend per mu
te rent pika sa bertet
me mungove more lanet
po shume ty ste kam kerkuar
se plaka me ka friksuar
sma mban nga ajo mor xhan
se per ty e djeg dynjan
do na shtrij te dyve ne toke
do na ler pa lesh ne koke
me kujdes edhe tani
se na vjen pa u ndi
me than qe te kishte mbyt
ti kish hedh thonjt ne fyt
se me tjeter te kishte pa
si ste ha mortja jalla 😂
ctu desh mish i njom ty derzi
kur ke mushk ne shtepi
ec tani na merr ca dru
qe ti kemi pastaj ketu😝😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Leri llafet lere plaken
Sa ma kap lemza t'ngraten
Mos nxjerr kajde arsyetime
Ulu k'tu se ke ndeshkime
Te kam pa andej m'forum
Fishkellimat pas si plum
Tan djemuria tuj t'ardhe pas
Ty te shkonte buza n'gaz
Kishe vene ene syreta
Ku i pate mend e shkreta
N'tesha t'ngushta ishe hy
Ftyre e faqe ly e ngjy
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Leri llafet lere plaken
Sa ma kap lemza t'ngraten
Mos nxjerr kajde arsyetime
Ulu k'tu se ke ndeshkime
Te kam pa andej m'forum
Fishkellimat pas si plum
Tan djemuria tuj t'ardhe pas
Ty te shkonte buza n'gaz
Kishe vene ene syreta
Ku i pate mend e shkreta
N'tesha t'ngushta ishe hy
Ftyre e faqe ly e ngjy
A te raft plasja mor plak
edhe ti paske marr flak
mos mu afro shum mor xhan
se nuk e zbath kete fustan
mjaft me pe ter imtesi
ytt andej mor plak qejfli
se do na hapesh pune
do pelcasi sherr e dhune
flas per ty mor i uruar
se plaka te ka zdrukthtuar
do te bej cop e çik
ste jep hiç asnje pik😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
E cka te beje une i ngrati
E merzitshme kjo pune plaki
Dangadal te lshon takati
N'kup t'qiellit t'rritet maraki
Syri shkret veq lakmon
Ama zemra se perballon
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Qy dy vjet neper forume
Po menoj qe sqe e shkrume
Fort m'ke rrejt je tall me mu
Per ty jam tu fol oj @NGU

25 vjec thoshe une jam
Infermiere e bukur nam
Mendjen krejt ti sec ma hoqe
Me foto fake forte me knoqe

Ke stacioni mle tu prit
Mes Tetoves mle si shit
Pa lviz hic gati 5 ore
Banania my vyshk ne dore

Mbas shume muajsh ktu u shfaqe
Vec tu qesh fort ti u knaqe
E ne fund me the or trim
S'quhem Elsa por Blerim lol
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@Hilarious shume here ma ke permend
Qe dy vargje tvi ti gdhend
Por une xhan smbaj mire drejtimin
Edhe rruges humb mendimin

Jo qe koha me ka vjedh muzen
Dhe per dreq ma thau buzen
Ku mka ik ky frymezim
Tbetohem per shpirtin tim

Ah moj cupe sa tkam zili
Loz e qesh si nje femi
Hidh e prit fjalet ne loje
Here me germa here me goje

P.s po e gjetet frymezimin tim,ma nisni ne inbox😝
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
@Hilarious shume here ma ke permend
Qe dy vargje tvi ti gdhend
Por une xhan smbaj mire drejtimin
Edhe rruges humb mendimin

Jo qe koha me ka vjedh muzen
Dhe per dreq ma thau buzen
Ku mka ik ky frymezim
Tbetohem per shpirtin tim

Ah moj cupe sa tkam zili
Loz e qesh si nje femi
Hidh e prit fjalet ne loje
Here me germa here me goje

P.s po e gjetet frymezimin tim,ma nisni ne inbox😝
o kajsi e embla ti
me keto bejtet je dashuri
zemra seç mu lumturua
si femij u gezua
ca te them une e zeza
me ne fund fitilin ndeza
bashke sot do bejtojm
deri ne fund te mos mbarojm
ja te vijn te mblidhet oda
me dolli te ngrihet gota
nuk e vrasim mendjen fare
pijm raki rrushi ,kocimare 😝🤣
 

Xhelozi

😎😎😎
Erdhi @Hilarious
Hyri n valle
Me kto bejte vendin kalle
Nganjeher ska frymzim
Koka filon ti nxjerr tym
Del n foto me ballkon
Gjith nga posht i vezhgon 😆

Mezi po i gjej kto fjal
Se nga mendja mu mka dal
Te rimoj ca fjal
Noj got raki muzik me çifteli
Nisja sot sa nuk kam pi 😆
 
  • Haha
Reactions: NGU
Erdhi @Hilarious
Hyri n valle
Me kto bejte vendin kalle
Nganjeher ska frymzim
Koka filon ti nxjerr tym
Del n foto me ballkon
Gjith nga posht i vezhgon 😆

Mezi po i gjej kto fjal
Se nga mendja mu mka dal
Te rimoj ca fjal
Noj got raki muzik me çifteli
Nisja sot sa nuk kam pi 😆
Do nis nje bejte te tipit

O xheloz ku ke qen?
ngu ku e ke len
ik merre e martoje
ose vrite pushkatoje lol
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Ode moj e bekuar
me fal qe te kam harruar
a degjuat a derbardh
qe ne ode s' me keni ardh
ejani shpejt o medet
Zenua do tundet termet
@L0v3rM4n more çoban
hajd ne ode iso mbam
merr me vete ate plakun
@kitrra 123 gjufurrakun
te pijm vere edhe raki
te bejme qejf e dashuri 😝
me dolli do te bejtoj
tundu çoban se m s'duroj
kujdes nga labja ime
se na vret na ben therrime
kur te vish ketu ne ode
merr dhe lulen se eshte ftoht
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Hila, Hila ku je mbet
Ku je fsheh e ku je tret
Oda shkret moj pa pastru
Marimanga paska vu
Bredharake ti m'je ba
Do me vu lagjen n'bela
Poshte e larte si atki
Cunat pas si hamshor t'Zi
Ska mbet plaku per dashni
Pos me pi naj gote raki
Hajt te pime noj gote raki
Se ke plakun merakli
Ngrohe soben beje zjarr
Se jasht po bene acar
Po bje bore e u merdhina
Nga reuma me dhemb shpina
 
A moj zeno
te zu rehati
na merove qeshi fshati
labja jote per tu mjele
s'di te bej nje pjate gjelle
e çe dua ate pelen
ben si dhia kur e mjelen
a moj zeno te vença hunë
kjo na qenka goxha punë
si nuk zenka gje me dore
do ti varim nje kembore
se ajo nuk merrka vesh
pse ma bere kocen peshqesh?
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Hila, Hila ku je mbet
Ku je fsheh e ku je tret
Oda shkret moj pa pastru
Marimanga paska vu
Bredharake ti m'je ba
Do me vu lagjen n'bela
Poshte e larte si atki
Cunat pas si hamshor t'Zi
Ska mbet plaku per dashni
Pos me pi naj gote raki
Hajt te pime noj gote raki
Se ke plakun merakli
Ngrohe soben beje zjarr
Se jasht po bene acar
Po bje bore e u merdhina
Nga reuma me dhemb shpina
A degjove more plak
soben e kam ndezur flak
bej pak vend mor i uruar
Plaka te paska meruar
nat e dit me te punon
dhe me Hilan vec bejton
merre goten ngri dolli
nxehu cik ti plak qejfli
vec pran meje mos rri shume pran
se fillon e me ben hatan 😝
 

Xhelozi

😎😎😎
Kisha koh pa hy ktu
Ne ket ode me bejtu
Ste he @Hilarious t rrish rehat
Esht Si minë me sahat 😆
Dhe kjo @Vajza Pa permisim
Esht semur e ber teslim
Se @Dorina i tregoj
Te njeten fjal kena perdor 😆
Dite e re me new entry
Erdhi @Free`dahhh edhe @Dejv i
U shtuan polemika
Neper gjyqe hyri frika 😆
Se @L0v3rM4n ka burrni
Ligjin ja bojka @Daisy n'shpi
Dhe kjo @Vie me lezet
Mundet t mbroj shoqen e vet
I del @LeVoyageur tu bo flirte 🤪
Trembet burri per divorcime 🤪😆
Dhe kjo @NGU krejt nqetsi
Kushedi Ku ka ra n dashni 🤪
Humben @Darius ene @Ledia
Ndoshta kan ren brenda 😆
Dhe @Hera si avokate
Me nje fjal te pret si patate 😆
Se kupton se nga te vjen
Qetesia arme e fsheht


P.s pak shaka e kaq per sot sa t frymzohem per pjesen tjeter neser 😆🤪
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
A moj zeno
te zu rehati
na merove qeshi fshati
labja jote per tu mjele
s'di te bej nje pjate gjelle
e çe dua ate pelen
ben si dhia kur e mjelen
a moj zeno te vença hunë
kjo na qenka goxha punë
si nuk zenka gje me dore
do ti varim nje kembore
se ajo nuk merrka vesh
pse ma bere kocen peshqesh?
Laben une e kam te mire
koce seksi ,embelsire
pse ma shan mor i uruar
me mjalt te mban i bekuar
merr goten mos bej ze
me laben sot do te le
se do pish e behesh spat
e nxjerr bishen ne krevat 😝😂
vetem keshtu ti ske uri
po ke qejf per laben ti
Sa here qe te rrish pa ngren
pija ty te ben tamam😝😂
 
Top