• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ore çfarë ka...nuk lidhet mer

redi-

Anëtar i Respektuar
osing Link: r[79.106.109.191] (Your GECOS (real name) is banned from this server)
-
* Disconnected
-
* Connect retry #94 irc.fajtori.com (6667)
-
-Shqiperia.Albnetwork.net- *** Looking up your hostname...
-
-Shqiperia.Albnetwork.net- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
*** Your GECOS (real name) is not allowed on this server (Ndroni Realnamen tuaj Vendoseni Duke Kopjuar komanden ne vijim: /Fullname AlbNetwork ) ) Please change it and reconnect
-
Closing Link: r[79.106.109.191] (Your GECOS (real name) is banned from this server)
-
* Disconnected
-
* Connect retry #95 irc.fajtori.com (6667) (dns pool)
-
-AlbTeam.Albnetwork.net- *** Looking up your hostname...
-
-AlbTeam.Albnetwork.net- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
*** Your GECOS (real name) is not allowed on this server (Ndroni Realnamen tuaj Vendoseni Duke Kopjuar komanden ne vijim: /Fullname AlbNetwork ) ) Please change it and reconnect
-
Closing Link: r[79.106.109.191] (Your GECOS (real name) is banned from this server)
-
* Disconnected
-
* Connect retry #96 irc.fajtori.com (6667)
-
-Shqiperia.Albnetwork.net- *** Looking up your hostname...
-
-Shqiperia.Albnetwork.net- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
*** Your GECOS (real name) is not allowed on this server (Ndroni Realnamen tuaj Vendoseni Duke Kopjuar komanden ne vijim: /Fullname AlbNetwork ) ) Please change it and reconnect
-
 

redi-

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ore çfarë ka...nuk lidhet mer

-
Closing Link: r[79.106.109.191] (Your GECOS (real name) is banned from this server)
-
* Disconnected
-
* Your main nickname is now redi
-
* Connecting to irc.fajtori.com (6667)
-
-Shqiperia.Albnetwork.net- *** Looking up your hostname...
-
-Shqiperia.Albnetwork.net- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
*** Your GECOS (real name) is not allowed on this server (Ndroni Realnamen tuaj Vendoseni Duke Kopjuar komanden ne vijim: /Fullname AlbNetwork ) ) Please change it and reconnect
-
Closing Link: redi[79.106.109.191] (Your GECOS (real name) is banned from this server)
-
* Disconnected
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Ore çfarë ka...nuk lidhet mer

po ndro ident e real nam more e thot vet perndryshe boti te jep shun
 
Top