• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ore do meren masa per te tille aop .. si Banditos .. !?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
[17:40] <@Banditos> ReSpEcT ok mos flit per aopet
[17:40] <ReSpEcT> Banditos S'te Mar Leje T
[17:40] <@Banditos> flit per ndo nje aventur
[17:40] <ReSpEcT> Se C'fare Do Flas :)
[17:41] <@Banditos> qe ke ber
[17:41] <ReSpEcT> Ti Mban Pergjesi
[17:41] <ReSpEcT> Per Ato Qe Ben Vet ..
0-»4 preferoj_F_te_martuar_ose_feju 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@8821400C.CBDD6860.514A953C.IP]
[17:41] * @anonymous Bye 2 all Rob's
0-»13 manuela_lesss 14U Doli Nga Serveri. [Connection reset by peer2]
[17:41] <@Banditos> epo per aop ndalohet te flasesh
[17:41] * ReSpEcT LoL
0-»4 Electra 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [...@329FF904.5AEC872.936FC997.IP]
[17:41] <ReSpEcT> E Pse
0-»4 mili 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Tiranachat@39387FE1.277A54E.9AAC9BBF.IP]
[17:41] <ReSpEcT> Se E Thua Ti ?
[17:41] <+NastyBoy> anonymous: klm :)
4,1¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤[ 1,0Kush Eshte 4,1 ]¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
4» 0,1Pseudonimi:4 rOOx-aL|OFF|
4» 0,1Emri I Plote:4 LoL
4» 0,1Shteti:4 (4commercial)
4» 0,1Adresa:4 aL@Chat-BDDDC9BB.tbcn.telia.com
4» 0,1Kanalet:4 #shqiperia
4» 0,1Serveri:4 AlbTeam.Albnetwork.net
4rOOx-aL|OFF| Eshte Ne te Njejten Adrese Me: Nick 7( blerim_suedi rOOx-aL|OFF| ) .
4,1¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤[ 1,0FunD 4,1 ]¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
[17:41] <maooo> maooooooooo+
0-»13 Programe96 14U Doli Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
0-»4 agnesa 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Tiranachat@3006A3D1.E2EE6C22.8792D33B.IP]
0-»13 tena 14U Doli Nga Serveri. [Client exited2]
0-»4 cvn 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Bisedo@6B97A98.C69B049E.B5FCDD2C.IP]
0-»13 OnCe 14U Doli Nga Serveri. [Client exited2]
0-»4 diamant 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [b2af2255@Chat-9CEC8913.mibbit.com]
[17:41] <ReSpEcT> Banditos Kur Ti Veje Une Vija ;)
[17:41] * Banditos sets mode: +v agnesa
0-»13 BOBI_BERGAMO_ITALY 14U Doli Nga Serveri. [Client exited2]
0-»4 MASter1 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [No-Name@94C432A7.4B2F8EC7.20BAF3DA.IP]
[17:41] <klara> :(
0-»13 diamant 14U Doli Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
[17:41] * @Banditos « ReSpEcT » Ju lutem keni kujdes sepse po e teproni..!
[17:41] * Banditos sets mode: -b ChiCho!*@*
[17:45] <cvn> LATER THIS WEBSITE DOWN........
[17:45] * Banditos sets mode: +b cvn!*@*
4[¤13BAN për Nickun4¤]: 13 cvn 


Edhe ne main pasi flasim pa asnje motiv fyerje dhe as sharje per ndokend ...
[17:56] <@Banditos> rOOx-aL|OFF| ReSpEcT vazhdoni biseden ne privat se do ju kapi policia ktu per kto qe thoni
[17:56] <@Banditos> na dolet hakera
[17:57] <+rOOx-aL|OFF|> Banditos un flas ku te dua
15--»0 burr_52vj_tr_pas Doli Nga Kanali #shqiperia - [parting...]
[17:57] <+rOOx-aL|OFF|> ti mbaj venin tat
0-»4 nela 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@8C86FE36.C88D1964.514A953C.IP]
0-»4 kamil 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@4DA2BB91.A1287495.F2B0CD48.IP]
[17:57] <+rOOx-aL|OFF|> ska ca te duhet per ca flas un
[17:57] <@Banditos> epo jo budalliqe
0-»4 Hot_boy_tr 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@F7904342.A1287495.F2B0CD48.IP]
0-»13 kamil 14U Doli Nga Serveri. [Broken pipe2]
[17:57] <@Banditos> lale
0-»13 GENI 14U Doli Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
0-»4 Khaled 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Tiranachat@D800DFAC.B805EA87.B7BE14D0.IP]
0-»4 kamila_t 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@4DA2BB91.A1287495.F2B0CD48.IP]
[17:57] * +ReSpEcT Lo0o0o0o0o0oL
0-»4 Djali_cun 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Cuni_cuna@2D30EE27.56A37A95.B7BE14D0.IP]
[17:57] <@Banditos> se jan 200 usera[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> edhe ca
[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> ?
[17:58] <+ReSpEcT> Kur Ske Me Ca Meresh Thuaj ;)
0-»13 M30 14U Doli Nga Serveri. [Connection reset by peer2]
[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> jam i lir te flas cte dua
[17:58] <@Banditos> sdun te gjith me lexu budalliqet tuaja
0-»4 Dissapointed 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@C933DFBD.85BF689B.EBCCE8D.IP]
0-»13 ersi 14U Doli Nga Serveri. [Client exited2]
0-»13 kamila_t 14U Doli Nga Serveri. [Client exited2]
0-»13 Muli 14U Doli Nga Serveri. [Ping timeout2]
0-»4 bertto_30 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Bisedo@F51CA4CA.E0262B7F.F4EB6237.IP]
[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> spo ofendoj
0-»13 nesi 14U Doli Nga Serveri. [Client exited2]
[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> askend
[17:58] <+ReSpEcT> Banditos Edhe Kete Do E Gjykosh Ti .?
0-»4 beqar_36tr 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@AAE6A5DF.FC5B0488.BC4FFA93.IP]
[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> mesa di te lexoj un
[17:58] <@Banditos> po ca thua per timi
[17:58] <@Banditos> ?
[17:58] <@Banditos> qe i ke shpernda serverat
0-»13 nela 14U Doli Nga Serveri. [Client exited2]
[17:58] <@Banditos> kujdes
[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> edhe cfar
[17:58] <+ReSpEcT> Banditos C'fare E Ke Ti Timi ?
[17:58] <Tmorrsha_Tligat> Banditos mshele
[17:58] <+rOOx-aL|OFF|> ?
[17:59] <+rOOx-aL|OFF|> Banditos un spo ofendoj njeri
[17:59] <+rOOx-aL|OFF|> edhe i here
0-»4 lonizvicer 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Tiranachat@Chat-88048A94.adslplus.ch]
0-»4 tringe 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [javauser@AD184C1C.4E871E79.4ADB31B1.IP]
[17:59] <+rOOx-aL|OFF|> ne main flas ca te me doj qefi
0-»4 Ekonomist 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Bisedo@A7474646.E1ACAE32.1994C3CB.IP]
[17:59] <+rOOx-aL|OFF|> pa ofendu njeri
0-»13 ajoo 14U Doli Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
0-»4 MaNiaK_ 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [BRLive@B49F958B.2E2CD02C.F2B0CD48.IP]
0-»13 ShKoDRaN_PuRo 14U Doli Nga Serveri. [Ping timeout2]
[17:59] <Assassin> Qkemi
0-»13 toni_36 14U Doli Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
0-»4 agnesa 10Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Tiranachat@3006A3D1.E2EE6C22.8792D33B.IP]
[17:59] <+rOOx-aL|OFF|> mos e perserit me ket qe sapo the
[17:59] * Banditos sets mode: -vv ReSpEcT rOOx-aL|OFF|
[17:59] <rOOx-aL|OFF|> se do te shofi na i sop
[17:59] <rOOx-aL|OFF|> e do maresh
[18:04] <rOOx-aL|OFF|> Renato
[18:04] <rOOx-aL|OFF|> ReSpEcT
[18:04] <rOOx-aL|OFF|> njeridt
[18:04] <ReSpEcT> He R
[18:04] <rOOx-aL|OFF|> njerit do i iki aop
[18:04] <rOOx-aL|OFF|> sot
[18:04] <Assassin> klara
0-»13 LiRimByTyQI 14U Doli Nga Serveri. [Broken pipe2]
[18:04] <rOOx-aL|OFF|> mesa shof une
[18:04] <rOOx-aL|OFF|> :)
[18:04] * Banditos sets mode: +b rOOx-aL|OFF|!*@*
4[¤13BAN për Nickun4¤]: 13 rOOx-aL|OFF| 


Ne radhe te pare u bej thirrje Sop qe jo c'do veprim kalon ne ban pasi ketu nuk ka asnje motiv sharje apo fyerje ndaj aop ose ndaj stafit juaj ...
access nuk eshte pushtet dhe fare mire shpreh me c'do user ky aop @Banditos ..
Nese ka mundesi tregoni pak rregullohen :)
 

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
Pe: Ore do meren masa per te tille aop .. si Banditos .. !?

Po marr vetem nje frazz << me c'do user ky aop @Banditos .. ?? >>>
Nje useri mer i vura ban qe kercenon aopet ne main [18:04] <rOOx-aL|OFF|> njerit do i iki aop

Naten e Mire , Swet Dreams Sarandioti
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top