• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Orkidea e bukur "majmun"

Orkidea e bukur "majmun" eshte nje lule shume e ralle. Gjendet ne Ekuador dhe Ameriken e Jugut. Nje dhurate e vertet e natyres e cila ka nevoje per mbrojtje, per te mos u zhdukur. Ajo e ka mare kete emer pasi lulet e saj ngjajne shume me fytyren e nje majmuni.kuriozitete/enigma

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Orkidea e bukur "majmun"

Ueeeeeeeeeeee, vertete e mrekullueshme :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Orkidea e bukur "majmun"

Me frikson kjo mua aspak nuk me pelqen ketu .
 
Titulli: Orkidea e bukur "majmun"

Eshte e vetmja lule qe ne femrat nuk do ta deshironim si dhurate :D do keqkuptoheshim shume :p
 
Top